Paweł Królikowski nie wróci zbyt szybko do swoich obowiązków. Najnowsze wieści ze szpitala są bardzo niepokojące. Stan zdrowia aktora nie jest zbyt dobry, a po operacji pojawiły się komplikacje.

Paweł Królikowski przeszedł kolejną operację

Paweł Królikowski od dłuższego czasu ma poważne problemy zdrowotne. Po raz pierwszy do szpitala trafił 4 lata temu. Wykryto wtedy u niego tętniaka mózgu, w związku z czym musiał przejść operację.

Mimo, że aktor sam przyznał, że jest pracoholikiem, to niedługo po zabiegu i rehabilitacji postanowił wrócić do pracy na planie zdjęciowym. W poprzednim roku przeprowadzono kolejną operację. Niestety tuż przed świętami Bożego Narodzenia artysta trafił ponownie do szpitala.

Aktualnie Paweł Królikowski cały czas przebywa na oddziale neurochirurgii. Najnowsze wiadomości nie brzmią zbyt dobrze.

Pojawiły się komplikacje po operacji

Niedługo przed Bożym Narodzeniem, kiedy Paweł Królikowski trafił do szpitala, po raz kolejny przeprowadzono operację, tym razem usunięcia krawiaka. Najbliżsi aktora przez cały czas mieli nadzieję, że jego stan zdrowia będzie się teraz poprawiał i pozostanie jedynie rehabilitacja.

Kilka dni temu przeszedł operację. Po operacji niespodziewanie pojawiły się powikłania. Wdała się infekcja
- powiedział anonimowy informator.

Jak się okazuje, aktor obecnie walczy z infekcją, która w przypadku tak poważnego stanu zdrowia jest wyjątkowo niebezpieczna dla organizmu. Dopiero po całkowitym wyleczeniu będzie mógł rozpocząć rehabilitację.

Aktor nie wróci zbyt szybko do pracy

Wiadomość ta bardzo zasmuciła jego rodzinę i fanów, którzy tylko czekają, aby znów zobaczyć artystę w dobrej kondycji. Wiele osób miało nadzieję, że szybko powróci do pracy.

Niestety z powodu ostatnich komplikacji, powrót Pawła Królikowskiego na plan zdjęciowy serialu z pewnością opóźni się. Mamy nadzieję, że już wktótce otrzymamy kolejne, tym razem dobre wiaodmości ze szpitala.

Zobacz także: ŻYCIE RODZINY PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. JAK RADZĄ SOBIE BLISCY W OBLICZU OSTATNICH WYDARZEŃ

Może zainteresuje Cię to: KTO ZASTĄPI PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO? AKTOR NIE POJAWI SIĘ PROGRAMIE "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: JUŻ WIADOMO, KIEDY ZACZNĄ KRĘCIĆ KOLEJNĄ CZĘŚĆ "RANCZA". CZY NA PLANIE POJAWI SIĘ TEŻ PAWEŁ KRÓLIKOWSKI