Niesamowitym szczęściem mogą pochwalić się dwie mieszkanki miasta Waszyngton. Pewnego zwyczajnego dnia staruszki chciały przejść przez ulicę. Ze względu na swój wiek poruszały się żółwim tempem, a jedna z nich pchała przed sobą balkonik. Żadna nie mogła przewidzieć tego, co się zaraz stanie.

Chwile grozy

To scena przypomina hollywoodzki film akcji. Pewnego słonecznego popołudnia dwie kobiety spokojnym krokiem przechodzą przez ulicę. Tymczasem za ich plecami jeden z budynków niespodziewanie się... wali.

Do tego piorunującego zdarzenia doszło kilka dni temu w stolicy Stanów Zjednoczonych. Budynek położony na skraju Florida Avenue i Staples Street złożył się, jakby był z kartonu. Na chodnik i ulicę posypały się cegły i drewniane belki.

Zawalenie się budynku nagrała kamera zamontowana na sąsiedniej kamienicy. Urządzenie należy do Andy’ego Feliciotii, który tamtego dnia pracował w domu. W pewnej chwili mężczyzna usłyszał głośny rumor i wyjrzał przez okno. To właśnie wtedy zauważył, że budynek naprzeciwko zamienił się w stertę gruzu.

Andy postanowił sprawdzić nagranie z kamery. Mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, co zarejestrowało urządzenie:

To naprawdę szalone! Moja kamera zarejestrowała, jak budynek naprzeciwko nagle się zawalił. Jeszcze 10 sekund wcześniej w tym miejscu stali ludzie. Na szczęście nikomu nic się nie stało

Wspaniałym wyczuciem chwili mogli pochwalić się także strażacy, którzy zaledwie w ciągu kilku sekund nadjechali na miejsce zdarzenia. Okazało się, że byli oni w drodze powrotnej z innego wezwania, a budynek zawalił się niemal na ich oczach.

Zniszczony budynek był w trakcie renowacji, jednak nikt nie spodziewał się, że cała konstrukcja jest niestabilna. W wyniku jego zawalenia ucierpiała jedna osoba, jednak jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... BABCIA ODDAŁA ŻYCIE NA SWOJEGO WNUCZKA. W OSTATNIM MOMENCIE ODEPCHNĘŁA MAŁEGO CHŁOPCA. WSZYSTKO NAGRAŁA KAMERA

Warto sobie przypomnieć... DOM TEJ STARUSZKI LEGŁ W GRUZACH, LECZ PODCZAS WYWIADU ZDARZYŁ SIĘ CUD [WIDEO]

Portal "Życie" informuje także o... WJECHAŁ W PRZYSTANEK Z LUDŹMI, PORZUCIŁ AUTO I UCIEKŁ. MOŻE KTOŚ KOJARZY TEGO MĘŻCZYZNĘ