Pewna babcia zginęła w tragicznych okolicznościach ratując życie wnuczka. Udało jej się odepchnąć małego chłopca, za co sama przypłaciła życiem. Rosyjska społeczność jest wstrząśnięta wydarzeniami, które rozegrały się w Moskwie. Nagranie z miejsca wypadku powinny obejrzeć wyłącznie osoby o mocnych nerwach.

Babcia zginęła pod kołami autobusu

64-letnia kobieta mogła uciec przed jadącym prosto na nią autobusem, jednak zdecydowała się uratować życie swojego wnuczka bez względu na konsekwencje. Z początku nic nie zwiastowało tragedii. Niestety błąd kierowcy doprowadził do tego, że pojazd ruszył i przejechał starszą panią. Świadkowie zdarzenia nie mogli uwierzyć, jak do tego doszło.

Rosjanie są bardzo poruszeni tragedią

Ta tragedia wstrząsnęła nie tylko świadkami zdarzenia, ale tez całą rosyjską społecznością. Babcia wraz z małym chłopcem szli w stronę przystanku autobusowego. Na pętli autobusowej znaleźli się w pewnym momencie przed jednym z pojazdów, kiedy to nagle pojazd zaczął rozpędzać się w ich stronę. Jak się okazuje wystarczył jeden błąd kierowcy, aby doprowadzić do dramatycznego wypadku.

Babcia ostatkami sił odepchnęła swojego wnuczka. Sama jednak nie zdążyła uciec przed kołami autobusu. Rozpędzony pojazd przejechał po całym ciele kobiety. Szybko została przetransportowana z licznymi obrażeniami i złamaniem kręgosłupa do szpiatala, jednak mimo prób ratowania jej życia zmarła kilkanaście godzin później.

Śledztwo wykazało, że winnym tej tragedii jest kierowca autobusu. Mężczyzna zapomniał wyłączyć skrzynię biegów i przypadkowo zwolnił ręczny hamulec. Przez to pojazd samodzielnie ruszył i potrącił starszą kobietę. Gdyby nie jej reakcja prawdopodobnie chłopiec również nie przeżyłby wypadku.

Pisaliśmy również o: ZAWALIŁ SIĘ MOST ŁĄCZĄCY DWIE MIEJSCOWOŚCI. W CHWILI ZDARZENIA BYLI NA NIM LUDZIE

Zobacz także: STRAŻAK OCHCIŁ DZIECKO I NAGLE STAŁ SIĘ CUD! HISTORIA JAK Z FILMU

Portal "Życie" poleca: PIORUN UDERZYŁ TUŻ OBOK SAMOLOTU PEŁNEGO PASAŻERÓW. ZDARZENIE UDAŁO SIĘ UCHWYCIĆ NA ZDJĘCIU