Czasem wydaje nam się, że doceniamy to, co mamy. Niestety nie zawsze tak jest. W codziennym zabieganiu nie dostrzegamy tego, co robią dla nas inni. Najczęściej zapominamy o poświęceniu naszych rodziców.

To oni są z nami od pierwszych chwil życia i chronią nas przed niebezpieczeństwami. Uczą najprostszych czynności i pokazują świat po raz pierwszy, Ich poświęcenie często jest nieocenione.

Wielu rodziców jest w stanie zrezygnować ze wszystkiego wyłącznie po to, by ich dziecko miało to, czego pragnie i było szczęśliwe. Zdarza się tak, że to szczęście osiąga się kosztem własnej kariery i zdrowia.

Czy wystarczająco doceniasz swoich rodziców?

Wielu z nas może zadać sobie to pytanie, czy wystarczająco wspieram swoich rodziców, czy ich szanuje i doceniam to, co dla mnie zrobili? Ci, którzy odpowiadają twierdząco nie muszą mieć sobie nic do zarzucenia.

Z kolei ci, którzy zrozumieli, iż na co dzień nie pamiętają o tych, dzięki którym zyskali najwięcej, powinni koniecznie obejrzeć ten filmik. To video sprawia, że zaczynamy inaczej patrzeć na tych, którzy nas kochają.

Filmik opowiada o historii młodego mężczyzny ubiegającego się o pracę. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej jego potencjalny pracodawca pyta o to, z czego dotychczas się utrzymywał. Mężczyzna bez skrupułów odpowiada, iż utrzymuje go mama.

Kandydat do pracy opowiada o swoim dzieciństwie i o tym, jak wiele poświęciła dla niego samotnie go wychowująca mama. Wtedy to dyrektor firmy daje mu lekcję, którą zapamięta na całe życie.

Ta rozmowa sprawiła, że mężczyzna zaczął inaczej patrzeć na swoją mamę. Dostrzegł w niej kobietę, która dla niego poświęciła wszystko.

To video powinien zobaczyć każdy

Przekaz filmiku jest jasny. Ma sprawić, aby każdy doceniał poświęcenie, jakie rodzice wkładają w nasze wychowanie. Internauci nie mają wątpliwości, iż kazdy powinien go zobaczyć.

Szacunek

Mocny i pouczający przekaz! Warto obejrzeć i podać dalej.

Gepostet von Szokuje am Mittwoch, 25. Oktober 2017

Przypomnij sobie o: NIEZAPOMNIANE CHWILE PODCZAS ŚLUBU. TO, CO ZROBIŁ PAN MŁODY DOPROWADZA DO ŁEZ

Jak informował portal "Życie": PRAWDZIWA MIŁOŚĆ ZDARZA SIĘ RÓWNIEŻ WŚRÓD ZWIERZĄT. TO VIDEO JEST TEGO NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM

Portal "Życie" pisał również: CZYM JEST NIESAMOWITE ZJAWISKO NA NIEBIE W BRAZYLII? INTERNAUCI MÓWIĄ, ŻE TO „DŁOŃ BOGA”