Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Zakochani marzą o tym, aby ta uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana. Często więc robią wszystko, by móc zaskoczyć swojego partnera.

Zakochani przygotowują dla siebie wzruszające niespodzianki, które doprowadzają do łez zaskoczonych gości. Są jednak historie, które poruszą wszystkich. Jedną z nich jest ceremonia ślubna Chrisa Nortona i jego wybranki.

I choć panna młoda wierzyła, iż wszystko zostało szczegółowo zaplanowane, nie mogła przewidzieć niespodzianki, jaką przygotował dla niej pan młody.

To historia jak z filmu...

Chris Norton był zawodnikiem jednej z drużyn football'owych. Od zawsze był aktywny i nigdy nie miewał problemów ze zdrowiem. Niestety, los chciał, że w trakcie jednego meczu stracił wszystko.

W 2010 roku Norton uległ poważnemu wypadkowi w trakcie meczu. Obrażenia były na tyle poważne, iż mężczyzna został natychmiastowo przewieziony do szpitala. Kiedy odzyskał przytomność okazało się, że jest sparaliżowany od pasa w dół.

Dla football'isty takie słowa zabrzmiały jak wyrok. Mężczyzna nie miał zbyt wielu szans na to, by w przyszłości móc chodzić. Nie było mowy również o żadnym sporcie.

Wypadek załamał Chrisa, który popadł w depresję i stracił sens życia. Nieoczekiwanie jednak poznał kobietę, która na nowo wprowadziła do jego życia radość i spokój.

Miłość postawiła go na nogi

Miłość Emily sprawiła, że Chris na nowo zaczął walczyć o siebie i swoją sprawność. Codziennie przez wiele godzin poddawał się wyczerpującej rehabilitacji, która z miesiąca na miesiąc przynosiła efekty.

Treningi i wsparcie Emily sprawiły, że Chris zaczął spoglądać w przyszłość z nadzieją. Wiedział też, że kobieta u jego boku jest tą jedyną, z którą chce być już zawsze. Mężczyzna nie wahał się zbyt długo i wkrótce oświadczył się ukochanej.

Kiedy nadszedł dzień ślubu stało się coś, o czym Emily z pewnością nigdy nie zapomni. Ukochany przygotował dla niej wspaniałą niespodziankę.

Pierwszy krok do nowego życia

W trakcie uroczystości Chris wstał z wózka inwalidzkiego. Tym samym zaskoczył nie tylko ukochaną, ale i wszystkich zgromadzonych gości. Widok kroczącego w objęciach żony Chrisa rozczulił jego rodzinę.

Nagranie to wkrótce też trafiło do sieci. Internauci nie mają wątpliwości, że to najlepszy prezent, jaki para mogła sobie sprawić na nowej drodze życia.

Przypomnij sobie o: CZYM JEST NIESAMOWITE ZJAWISKO NA NIEBIE W BRAZYLII? INTERNAUCI MÓWIĄ, ŻE TO „DŁOŃ BOGA”

Jak informował portal "Życie": PRAWDZIWA MIŁOŚĆ ZDARZA SIĘ RÓWNIEŻ WŚRÓD ZWIERZĄT. TO VIDEO JEST TEGO NAJLEPSZYM PRZYKŁADEM

Portal "Życie" pisał również: SZEDŁ DO PRACY 38 KILOMETRÓW. TO, CO GO SPOTKAŁO, PRZYWRACA WIARĘ W LUDZI. HISTORIA, KTÓRA MOCNO CHWYTA ZA SERCE