Niebywały moment uchwyciły kamery i sprawa stała się bardzo medialna. Wszakże nie na co dzień w Pałacu Prezydenckim dochodzi do oświadczyn!

W Pałacu Prezydenckim doszło do oświadczyn, na które w pierwszej kolejności zareagowała oczywiście para prezydencka. Pierwsza dama, wraz ze swoim mężem Andrzejem Dudą gorąco pogratulowali młodej parze.

8 stycznia w pałacu odbywały się uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych. Za swoje zasługi jednym z uhonorowanych został strażak Krzysztof Lewiński z OSP w Zduńskiej Woli. W zeszłym roku brał udział w akcji ratunkowej na Zalewie Kopmorowskim niedaleko Bydgoszczy. Strażak bez chwili namysłu rzucił się do wody w kierunku tonącej matki z dzieckiem i uratował obojgu życie.

To właśnie jego czyn, godny bohatera chciał uchonorować Andrzej Duda. Prezydent zdecydował się przyznać mu Medal Za Ofiarność i Odwagę. Okazało się jednak, że tego dnia młody strażak zaplanował jeszcze coś. Postanowił w ten szczególny dzień oświadczyć się swojej ukochanej.

Tuż po odebraniu odznaczenia, padł na kolana przed partnerką i poprosił ją o rękę. Młoda kobieta przyjęła oświadczyny, a wszystko wydarzyło się w pałacu. Para prezydencka rzuciła sie z gratulacjami, a wszystko zostało uwiecznione na filmie podbijającym internet.

Nagranie udostępnione na Twitterze cieszy się dużą popularnością. Od wczoraj zostało odtworzone ponad 30 tys. razy.Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować świeżo upieczonym narzeczonym.

Warto sobie przypomnieć: ANDRZEJ I AGATA DUDA WZIELI UDZIAŁ W PRZYJĘCIU Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ. JAK PREZENTOWAŁA SIĘ PARA PREZYDENCKA

Portal "Życie" pisał: CO TAK BARDZO ZAINTERESOWAŁO FOTOREPORTERÓW. CÓRKA PREZYDENCKIEJ PARY W ICH OBIEKTYWACH

Portal "Życie" pisał również o: EDYTA GÓRNIAK NIKNIE W OCZACH. GWIAZDĘ WYNISZCZA STRES. CO SIĘ DZIEJE W JEJ ŻYCIU