Od czasu do czasu mediach pojawiają się infomacje o niezidentyfikowanych latających obiektach, które brane są za pojazdy kosmitów. Niewiele jednak osób miało okazję zobaczyć je na własny oczy. Na taki niecodzienny widok natknął się przypadkowo pan Leszek z Sanoka, mieszkaniec jednego z bloku przy ulicy Sadowej.

Mieszkaniec z Sanoka nagrał tajemniczy obiekt

Mieszkaniec Sanoka przez 1,5 godziny śledził z okna swoją kamerą niezidentyfikowany obiekt. Kiedy zobaczył dziwne zjawisko, od razu zaczął je filmować. Początkowo nie podejrzewał, że ma przed oczami coś tak nietypowego.

"Żona sprawdzała temperaturę. W pewnym momencie, z południowo-zachodniej strony zauważyła bardzo jasne światło. Zawołała mnie. Faktycznie, na bezgwiezdnym niebie widać było intensywnie świecącą kulę. Na początku myślałem, że to samolot lub gwiazda, ale obiekt nie dawał mi spokoju. Sięgnąłem po amatorską kamerę i zacząłem wszystko rejestrować" – opowiada pan Leszek.

Kiedy jednak mieszkaniec Sanoka spojrzał jeszcze raz na obiekt przez obiektyw aparatu, zorientował się, że nie przypomina on nic znajomego.

"Na początku wydawało mi się, że obiekt stoi w miejscu, nie przesuwa się. Z czasem zaczął jednak zmieniać położenie. Po godzinie i dwudziestu minutach zniknął za blokiem i wzgórzem Glinice" - relacjonuje.

"Moim zdaniem to UFO, czyli niezidentyfikowany obiekt latający. Nagranie wideo to potwierdza" - dodaje pan Leszek, udostępniając na dowód ponad godzinny film ze wspomnianym obiektem. Co więcej wspomniał również, że element zmieniał nie tylko swoje położenie, ale też kształty i kolory.

Mimo, że sceptyków tego typu historii jest bardzo wielu, to jednak warto obejrzeć filmik. Być może uda się rozwikłać zagadkę, co takiego pojawiło się na niebie.

Czym jest UFO?

UFO to inaczej niezidentyfikowany obiekt latający. Takie określonie pochodzi z nazewnictwa wojskowego United States Air Force i ma oznaczać statek powietrzny, którego nie można zidentyfikować jako żaden pojazd lub wyjaśnić żadnym ze znanych zjawisk atmosferycznych.

Może zainteresuje Cię to: W KOSMOSIE JEDNAK ISTNIEJE ŻYCIE? NAUKOWCY ODEBRALI TAJEMNICZY SYGNAŁ

Zobacz także: NAGRANIA UFO SĄ AUTENTYCZNE! WŁADZE POTWIERDZIŁY PRAWDZIWOŚĆ FILMÓW

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: DZIECKO SPACERUJĄCE PO KRAWĘDZI ŚCIANY NA 5 PIĘTRZE. OD TEGO NAGRANIA WŁOS JEŻY SIĘ NA GŁOWIE