Michał Szpak jest zaliczany do artystów młodego pokolenia, w końcu ma jedynie 29 lat. Wielu celebrytów decyduje się na dzieci dopiero około 40. roku życia. Muzyk zdradził, że na razie jego jedynym "dzieckiem" może być jego muzyka. Niestety, jak sam zaznaczył, na razie "nie wyobraża sobie zostania ojcem". Wszystko przez jeden, wyjątkowo trapiący go powód.

Jak podaje pikio.pl, Michał Szpak wyjawił, że ojcostwo to jego skryte marzenie. Choć na razie nawet oficjalnie nie wiadomo, czy muzyk jest związany z jakąś partnerką, to mimo wszystko już teraz planuje swoją przyszłość na polu życia prywatnego. Niestety, w wywiadzie dla magazynu VIVA przyznał również, że na ten moment nie może mieć dzieci.

Niedawno pisaliśmy o tym że Michał Szpak został wujkiem. Wokalista o wszystkim powiadomił swoich fanów na Instagramie. Świeżo upieczony wujek Michał spieszył się do szpitala, by powitać nowego członka rodziny.

,,Dzisiaj pierwsza z rodu Szpaków pojawi się na świecie, więc proszę trzymać kciuki! Będę wujkiem’’ – poinformował Michał.

Następnie dodał:

Nie ma to jak awaria samolotu w połowie lotu do Warszawy… Chyba nie zdążę na narodziny Szpakówny.

Warto sobie przypomnieć: MICHAŁ SZPAK JEST ZWIĄZANY Z PRAWDZIWYM PRZYSTOJNIAKIEM. KTO TO TAKI

Portal "Życie" pisał: MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY PUBLICZNIE POKAZAŁ SIĘ ZE SWOJĄ MIŁOŚCIĄ

Portal "Życie" pisał również o: TEN KSIĄDZ DAJE PRZYKŁAD INNYM DUCHOWNYM. ZROBIŁ COŚ JAKO PIERWSZY W POLSCE. MUSIMY TO BOGACTWO PRZEKAZAĆ NASTĘPNYM POKOLENIOM