Niektórzy wierzą, że data narodzin ma ogromny wpływ na charakter człowieka. To właśnie ona może zdradzać prawdę o tym, jaki otrzymał dar i kim stanie się w przyszłości. Sprawdź, jaki prezent otrzymałeś od losu w dniu urodzin.

Oblicz liczbę numerologiczną

Aby poznać swoją liczbę numerologiczną, należy dodawać do siebie cyfry dnia, miesiąca i roku urodzenia aż do momentu uzyskania numeru jednocyfrowego. Na przykład jeśli urodziłeś się 25 maja 1990, musisz dodać do siebie 2 + 5 + 5 + 1 + 9 + 9 = 31 = (3+1) = 4

Jedynka

Numerologiczna jedynka jest odważna, silna i niezwykle ambitna. To typ zdobywcy, dla którego priorytetem jest osiągniecie założonych sobie celów. Choć jedynka zachowuje przy tym otwarty umysł, czasem ma problemy z podporządkowaniem się decyzjom innych!

Dwójka

Dwójka cechuje się ogromną wrażliwością i wrodzoną dobrocią. To osoba o łagodnym charakterze, dla której bardzo ważne jest zachowanie harmonii w życiu. Dwójka jest dobrym słuchaczem i wspaniałym opiekunem, przez co często angażuje się w działania dobroczynne.

Trójka

Trójka zdecydowanie potrafi cieszyć się życiem. Wszędzie jej pełno, jest bardzo energiczna i nie potrafi trwać w bezruchu. To wszechstronna i otwarta osoba, która chce czerpać z życia pełnymi garściami.

Czwórka

Numerologiczna czwórka to osoba spokojna i zrównoważona. Jest odpowiedzialna i pracowita, ma także dobrą rękę do pieniędzy.

Piątka

Piątka to osoba żywiołowa, a jednocześnie bardzo niezdecydowana. Często podąża za intuicją, ale cechuje ją zmienność, z powodu której stale poszukuje swojego miejsca na świecie.

Szóstka

Szóstka to osoba rozważna, towarzyska i bardzo lojalna. Łatwo nawiązuje przyjaźnie, a za swoich bliskich jest w stanie skoczyć w ogień.

Siódemka

Siódemka to silny indywidualista z mocno rozwiniętym życiem wewnętrznym. Jest nieufny wobec obcych i czasem trudno mu się porozumieć z innymi, ale kiedy już pozwoli się do siebie zbliżyć, wnosi w życie innych spokój i dobrą energię.

Ósemka

Ósemka to osoba niezwykle odważna, która ma wielkie marzenia i nie waha się przed ich realizacją. Numerologiczne ósemki są energiczne i nieustępliwe - nie przerażają ich żadne problemy! Zachowują zimną krew nawet w obliczu najtrudniejszych sytuacji.

Dziewiątka

Dziewiątka to osoba uduchowiona. Nie potrafi pozostać obojętna wobec cudzej krzywdy, a ogromny nacisk stawia na pomoc innym. Chce żyć w harmonii z ludźmi i ze światem.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... W JAKĄ LITERĘ UKŁADAJĄ SIĘ LINIE NA TWOJEJ DŁONI? OD TEGO ZALEŻY, CO WYDARZY SIĘ W PRZYSZŁOŚCI

Warto sobie przypomnieć... PRZEPOWIEDNIA NA 2020 ROK. CO ZOBACZYŁA W SWOICH WIZJACH NASTĘPCZYNI BABY WANGI

Portal "Życie" informował także o... W 2020 ROKU BĘDZIE TYLKO SIEDEM NIEDZIEL HANDLOWYCH. KIEDY MOŻESZ ZROBIĆ ZAKUPY