Czasem zdarza się tak, że przez zwykły przypadek trafiamy na prawdziwy skarb. Wiele jest takich historii, w których osoby znajdują majątek, tam, gdzie nikt go nie szuka. Doskonałą kopalnią cennych rzeczy są lumpeksy.

W sklepach z odzieżą używaną można nie tylko znaleźć cenne ubrania, ale także i inne niespodzianki. Jak się okazuje lumpeksy skrywają niejedną tajemnicę. Przekonał się o tym pewien 58-latek, który wybrał się na zakupy do lumpeksu w Żywcu.

Jak podaje "Super Express", mężczyzna wybrał się do sklepu w poszukiwaniach zimowej kurtki. Kiedy znalazł tę idealną, nie wahając się ani chwili po prostu ją kupił. Nie mógł przewidzieć, że zyska nie tylko okrycie na zimę, ale także sporą sumkę.

Co znalazł w kieszeni kurtki?

W pewnym momencie 58-latek zorientował się, że coś uwiera mu w kieszeni. Kiedy włożył tam ręką pod palcami wyczuł plik banknotów. Jak donosi żywiecka policja:

"Gdy ją założył coś zaczęło go uwierać, wtedy w jednej z kieszeni znalazł zwinięty plik banknotów"

Takie znalezisko było nie lada zaskoczeniem dla mężczyzny. Jednak zamiast cieszyć się ze znalezionej fortuny, gdyż zgodnie z powiedzeniem "Znalezione, nie kradzione", 58- latek zrobił coś, co zasługuje na najwyższy szacunek.

Męźczyzna oddał pieniądze pobliskiej komendzie policji. Teraz funkcjonariusze szukają właściciela cennej zguby i przyznają, że takie zachowanie to prawdziwa rzadkość.

"Składamy Panu wyrazy uznania oraz podziękowania za godną naśladowania postawę. Mamy wielką nadzieję, że Pana zachowanie i postawa będzie wzorem i motywatorem dla innych osób, które w podobnej sytuacji nie zawahają się i podejmą właściwą decyzję."

Przypomnij sobie o: NIEPRAWDOPODOBNE ODKRYCIE W KOŚCIELE W GDAŃSKU. ODNALEZIONO DROGOCENNY ZABYTEK ZAGINIONY OD II WOJNY ŚWIATOWEJ

Jak informował portal "Życie": WAŻNA ZMIANA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW RUCHU DROGOWEGO. PIESZY BĘDZIE MIAŁ PIERWSZEŃSTWO NIE TYLKO NA PASACH

Portal "Życie" pisał: CO ZE ZMIANAMI W PODATKACH W NOWYM ROKU? RZĄD WYCOFUJE SIĘ ZE SWOJEJ OBIETNICY