Baran

Trzymaj na wodzy swój wrodzony entuzjazm - zbliżające się okazje mogą wpędzić cię w kłopoty. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej obecnej sytuacji, podejmuj powolne i konsekwentne działania dążące do jej zmiany. Nie porzucaj nagle dotychczasowego zajęcia pod wpływem emocji. Unikaj kredytów, w zamian oszczędzaj pieniądze.

W nadchodzącym roku masz szansę na finansowy sukces. Pamiętaj jednak, aby obiektywnie spojrzeć na nadarzające się okazje i uzbrój się w cierpliwość. Niech Twoje działania opierają się o dobrą, przemyślaną strategię i odpowiedzialne decyzje. Zainwestuj w wykształcenie i wizerunek - przekonasz się, że warto!

Byk

Zacznij nowy rok z podwójną mocą, a Jowisz zadba o to, żeby interesy, na których szczególnie ci zależy, przyniosły pozytywne rezultaty. Jeśli dotychczas koncentrowałeś się na karierze, w 2020 roku czeka Cię bardzo atrakcyjna sytuacja finansowa i nowe spojrzenie na problemy. Uczucie popadania w rutynę pożegnaj drobnymi zmianami. Nie odwracaj wszystkiego do góry nogami - rozwijaj zainteresowania, które pozwolą działać z większym rozmachem.

Bliźnięta

Nie poddawaj się! Kontynuuj rozpoczęte projekty. Jeśli zamierzasz rozpocząć nowe , bardzo starannie opracuj je od strony formalno-prawnej. Warto uzbroić się w cierpliwość, ponieważ możliwe, że nowe projekty napotkają drobne przeszkody. Kontroluj swoje wydatki, a kredyty omijaj szerokim łukiem! Układ planet w 2020 roku stanie się dla Ciebie bardzo pomyślny. Twoje plany rozpędzą się, a może nawet zgarniesz dodatkowe bonusy- na przykład wygrasz na loterii!

Rak

Jowisz, Saturn i Pluton ustawiły się w opozycji, dlatego Twoja aura może okazać się dość kapryśna. Unikaj nadmiernych wydatków oraz nie planuj wielkich projektów. Uporządkuj sprawy urzędowe i dokładnie czytaj wszystkie dokumenty, które masz podpisać. Starannie dobieraj partnerów w interesach, niektórzy mogą być fałszywi. Jeśli zamierzasz zmienić pracę, dokładnie się nad tym zastanów. Nowy szef może nie być zbyt sympatyczny. Trzymaj wszystkie najważniejsze sprawy pod kontrolą, dzięki temu Twoje dochody wzrosną.

Lew

Planety obecnie dały Ci wolną rękę. Nie będziesz mieć zbyt wiele okazji do finansowych sukcesów, ale też nie oczekuj na wiele zmian w swoim życiu. Jeśli jednak dobrze przygotujesz się do działania, uzyskasz satysfakcję materialną. To dobry moment na poszukiwanie pracy lub rozpoczęcie własnej działalności. Nie obawiaj się samodzielności!

Twoje dochody będą zadowalające, jednak powinieneś ograniczyć swoje wydatki. Dzięki temu uzyskasz większe zyski w przyszłości, możliwe, że bezpośredni cel znajdziesz już niebawem. Nie powinieneś brać również kredytów, ponieważ ich spłata może okazać się zbyt ciężka.

Panna

Rok 2020 zapowiada się dla Ciebie bardzo optymistycznie. Okazje same będą wpadać w Twoje ręce, możesz osiągnąć sukces inwestycyjny, także związany z nieruchomościami. Bardzo możliwe, że zakupisz dom lub mieszkanie. Zachowaj jedna rozsądek i ostrożnie podejmuj decyzje. Wszystko wskazuje na to, że osiągniesz dzięki temu materialny sukces i zawodowy prestiż.

Nadchodzący rok będzie idealnym czasem na zdobycie nowych umiejętności oraz poszerzenie kompetencji. Jest to także odpowiednia pora na rozpoczęcie własnego projektu.

Waga

Niestety układ planet nie jest najkorzystniejszy. Na jakiś czas musisz ograniczyć swoje wydatki. Być może masz jeszcze kredyt do spłacenia lub inne zobowiązania. Tak czy inaczej, na razie musisz oszczędzać i nie wydawać pieniędzy na głupstwa. Zdobywaj nowe umiejętności, a dzięki temu możliwe, że otrzymasz nowe możliwości. Niewykluczone są zwroty w karierze zawodowej. Warto podjąć nowe wyzwania, mogą okazać się sukcesem.

Zodiakalne Wagi, które prowadza własną firmę, powinny stać się bardziej elastyczne. Warto mieć zawsze plan alternatywny. Jowisz będzie sprzyjać stabilizacji, dlatego Twoje problemy definitywnie się zakończą.

Skorpion

W nowym roku będziesz miał duży zapał i entuzjazm. Większość spraw zawodowych będzie układać się po twojej myśli. Poznasz nowe osoby w pracy oraz pojawią się w Twoim życiu i nowe propozycje zawodowe. Musisz być odważny i zdecydowany. Warto inwestować w wykształcenie, uczyć się języków i dużo podróżować. Realizuj swoje pomysły, bo pozwolą Ci one zarobić fortunę. Nie wydawaj bezmyślnie zarobionych pieniędzy, ponieważ będziesz mieć idealną okazję, by zrobić z nich dobry użytek.

Strzelec

Wykorzystuj wszelkie, nawet drobne okazje. Realistycznie podchodź do swoich możliwości, pracuj spokojnie i cierpliwie. Musisz wykazać się dużą elastycznością w działaniu. Pogłębiaj swoją wiedzę i zdobywaj nowe umiejętności. W nowym roku będziesz bardziej skupiony na zarabianiu pieniędzy niż na budowaniu kariery. Jeśli się postarasz, nie będziesz musiał zamartwiać się o swój budżet. Ogranicz swoje wydatki, gwiazdy podpowiadają, że warto oszczędzać. Możliwe, że wkrótce dokonasz korzystnej inwestycji.

Koziorożec

Jowisz okaże się dla Ciebie bardzo szczodry. Będziesz mieć dużo okazji i przyjemnych niespodzianek. Warto uwierzyć w siebie i poddać się ryzyku. W nowym roku będziesz mieć dużo energii i entuzjazmu. To dla Ciebie również dobry czas na nabycie nieruchomości. Ponadto warto również zainwestować środki w rozwój nowego lub istniejącego przedsięwzięcia.

Wykorzystuj okazje, jednak zachowuj ostrożność przy planowaniu długofalowych przedsięwzięć. Staraj się zawsze mieć plan alternatywny. Żyj na poziomie na jaki Cię stać, nie wywyższaj się. Zarobione pieniądze warto zainwestować na dokształcanie i wyposażenie warsztatu pracy, a nie na nowy samochód. Korzystaj z rozsądnych rad swoich przyjaciół.

Wodnik

Nadchodzący rok będzie stabilny, najpewniej Twoje finanse nie wzrosną zbyt szybko. Gwiazdy oszczędzą Ci także poważnych zawirowań. Podejmuj decyzje z rozwagą, dzięki temu nie wpadniesz w finansowy dołek. Spokojnie kontynuuj rozpoczęte projekty. Jeśli na Twojej drodze pojawią się nowe możliwości, przemyśl dokładnie czy powinieneś z nich skorzystać.

Ten rok bardzo sprzyja porządkom i podsumowaniom. Jeśli planujesz jakieś większe inwestycje- zbadaj rynek, przeglądaj oferty i gromadź środki. Nie gardź drobnymi propozycjami, bo mogą okazać się naprawdę opłacalne.

Ryby

Twój horoskop na 2020 rok jest bardzo optymistyczny. Być może otrzymasz awans lub propozycję pracy, dzięki której zarobisz więcej. Twoja kariera zawodowa będzie się rozwijać, a dla bezrobotnych Ryb będzie to idealny czas aby wreszcie otrzymać wymarzoną pracę.

Jeśli zastanawiałeś się nad otwarciem własnego biznesu, to nie zwlekaj! Ponadto od czasu do czasu warto zagrać w totolotka, wszystko wskazuje na to, że będziesz mieć szczęście. Nawiązuj i podtrzymuj znajomości z osobami z kręgów zawodowych, okażą się bardzo pomocni.

Warto sobie przypomnieć: BIEDRONKA ZASKOCZYŁA OGROMNYMI OBNIŻKAMI CEN. TEGO NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ

Portal "Życie" pisał: POPULARNE PRODUKTY PONOWNIE W LIDLU. CO I ZA ILE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ

Portal "Życie" pisał również o: ZENEK MARTYNIUK O PORWANIU JEGO SYNA. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ