Do jednej z posiadłości włamało się trzech złodziei, chcieli ukraść telewizor. Ich plany jednak nie do końca się udały. Najwidoczniej nie należeli do najbystrzejszych. Cały występek nagrały kamery.

Pierwszy z włamywaczy wybił szybę, a następnie próbował ściągnąć telewizor ze ściany. Niestety sam nie dał sobie rady, dlatego pomógł mu kolega.

Pomimo długich prób, nie udało im się wykraść sprzętu, a do tego nabili sobie sporo siniaków. Finalnie mężczyźni postanowili uciec. Z pewnością policja szybko zidentyfikuje złoczyńców, ponieważ nie zainwestowali oni nawet w rękawiczki.

Nagranie z włamanie zrobiło furorę w Internecie. Trzeba przyznać, że złodzieje mogliby zagrać niezdarnych włamywaczy w jednej z komedii. Nie musieliby nawet udawać przed kamerami.

Warto jednak pamiętać, że nie każdy złodziej ma takie marne umiejętności jak przedstawieni w powyższym nagraniu. Odpowiednie zabezpieczenie naszego mieszkania może w znacznym stopniu ochronić nas przed niechcianymi zdarzeniami, ale przede wszystkim zapewni nam spokój i odpowiednią ochronę.

Warto sobie przypomnieć: BIEDRONKA ZASKOCZYŁA OGROMNYMI OBNIŻKAMI CEN. TEGO NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ

Portal "Życie" pisał: POPULARNE PRODUKTY PONOWNIE W LIDLU. CO I ZA ILE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ

Portal "Życie" pisał również o: ZENEK MARTYNIUK O PORWANIU JEGO SYNA. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ