Znany Polski projektant Tomasz Ossoliński zaprojektuje kreację dla Olgi Tokarczuk. Noblistka pojawi się w niej podczas bankietu na królewskim dworze. Uroczystość odbędzie się 10 grudnia w Sztokholmie.

Rozdanie nagród Nobla będzie światowym wydarzeniem. Laureatka Nagrody Nobla- Olga Tokarczuk, pojawi się na organizowanym na dworze w Sztokholmie balu, na którym pojawi się sam król Szwecji. Na specjalnie organizowanym bankiecie, Olga Tokarczuk zaprezentuje się w kreacji projektu Tomasza Ossolinskiego.

Tomasz Ossoliński jest znanym polskim projektantem. Ostatnio odbyło się otwarcie jego kolejnego, czwartego atelier. To on zaprojektuje kreacje dla Noblistki. Poinformował o tym na swoim Instagramie:

Szanowni Państwo, chcąc uniknąć niepotrzebnego rozgłosu i móc w spokoju pracować, nie podawałem wcześniej tego do publicznej wiadomości, ale w związku z pojawiającymi się pytaniami postanowiłem, po ustaleniu tego z Panią Olgą Tokarczuk, że czas ogłosić, iż przygotowuję noblistce suknię na bankiet królewski, który odbędzie się w Sztokholmie 11 grudnia.

Pracuję również nad frakami i garniturami dla jej męża i syna. Obecnie skupiam się na tym, żeby stworzyć kreacje, proszę więc o niezadawanie dalszych pytań i cierpliwie poczekać na finalny efekt, który zobaczą Państwo w relacjach ze Sztokholmu. Tomasz Ossoliński.

Na portalu "Życie" dowiesz się także... SŁAWNI MILIONERZY RADZĄ JAK STAĆ SIĘ BOGATYM . WYSTARCZY WPROWADZIĆ DO SWOJEGO ŻYCIA 8 POZYTYWNYCH NAWYKÓW

Warto sobie przypomnieć... TOP 5 – RANKING KSIĄŻEK OLGI TOKARCZUK, KTÓRE POWINNIŚMY PRZECZYTAĆ!