Właścicielka czworonogów nie spodziewała się takiego widoku. Zostawiła swoje zwierzęta tylko na godzinę. Kiedy wróciła do mieszkania, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Na szczęście uwieczniła całe zdarzenie telefonem.

Kobieta przekonała się do czego zdolne są jej ukochane psy. Musiała zostawić je same w mieszkaniu tylko na jedną godzinę. Jednak widok po powrocie do domu był niezapomniany. Im dalej wchodziła, tym większe było jej zaskoczenie.

Dzięki szybkiej reakcji kobiety, internauci mogą oglądać film w sieci. Ilość wyświetleń i komentarzy pod opublikowanym video świadczy o ogromnej popularności nagrania. Wszystkich miłośników zwierząt film wprawił w prawdziwe osłupienie.

Nieprawdopodobna historia wydarzyła się, gdy właścicielka czworonogów wróciła po godzinnej nieobecności do domu. Po wejściu do pokoju dziennego, zastaje jednego ze swoich psów siedzącego na krześle przy stole. Z uwagą przyglądał się swojej pani i oczekiwał na to, co się dalej wydarzy.

W dalszej części mieszkania, kobieta dostrzega niesamowity bałagan. Zauważa, że pomiędzy salonem a kuchnią, na całej podłodze, rozsypana jest mąka. Na rozsypanym proszku widać ślady łap jej pupili, które rozchodzą się w różne części mieszkania.

Poza tym widokiem, kobieta zauważa, że wszystkie dolne szafki jej mebli kuchennych są pootwierane. Psy dokładnie zbadały ich zawartość i wyciągnęły ją z szafek. Opakowania są porozdzierane, rozszarpane, a ich zawartość wysypana. Na podłodze znaduje również pogryzione kuchenne sprzęty.

W nagraniu słychać głos kobiety:

- Co ty zrobiłaś Eve? O mój boże…

Pies radośnie podchodzi do właścicielki, aby sie przywitać. Nieprawdopodobna pomysłowość psów podbiła serca internautów. Podobnie jak reakcja właścicielki, która nie dała się wyprowadzić z równowagi.

Jak informował portal Życie: TO WIDEO ROZCZULI KAŻDEGO. MŁODY LEKARZ ZNALAZŁ SPOSÓB NA USPOKOJENIE DZIECKA W TRAKCIE BADANIA [WIDEO]

Portal Życie pisał również o: ANDRZEJKI TO NIE TYLKO CZAS IMPREZ, ALE I WRÓŻB. WARTO POZNAĆ ANDRZEJKOWY HOROSKOP NA PRZYSZŁY ROK

Przypomnij sobie o: NA JAKIE PREMIE ŚWIĄTECZNE MOGĄ LICZYĆ POLACY. OTO KWOTY, KTÓRE WYPŁACAJĄ PRACODAWCY