Według statystyk, prawdopodobieństwo urodzenia czworaczków, wynosi zaledwie 1 na 64 miliony. Kiedy Julia Kay dowiedziała się podczas badania USG, że spodziewają się z mężem aż czwórki dzieci, była najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Mama czworaczków zmagała się z wieloma komplikacjami w trakcie trwania ciąży i porodu. Ciąża mnoga często wiąże się z ryzykiem i ogromnym wysiłkiem dla organizmu kobiety.  Córki Julii przyszły na świat dużo wcześniej niż było to planowane. Kobieta była zmuszona do cesarskiego cięcia. 

Dwie dziewczynki urodziły się całkowicie zdrowe, a dwie kolejne miały bardzo niską wagę. Wszystko jednak potoczyło się szczęśliwie i szybko dogoniły siostry urodzone z normalną wagą.

Ciąże mnogie wzbudzają duże zainteresowanie wśród internautów, dlatego małe dziewczynki stały się bardzo popularne w sieci.

Po czasie jednak ich „sława” minęła. Po 11 latach mama czworaczków dodała zdjęcie ze swoimi pociechami. Widok jest nieprawdopodobny. Dziewczynki wyglądają niemal identycznie jak ich mama, a same siostry trudno jest odróżnić.

Julia podkreśla jednak, że identyczne wygląda dziewczynek to jedyne co je łączy. Ich charakter i temperament zupełnie się od siebie różnią. Mają różne hobby, słuchają innej muzyki, a nawet ich styl ubierania się jest zupełnie odmienny. 

Przypomnij sobie o… CHIŃCZYCY ZAWIERAJĄ MAŁŻEŃSTWO... DLA REJESTRACJI SAMOCHODU. CZY TO JUŻ PRZESADA?

Jak informował portal Życie:  NASTOLATKA WZIĘŁA ŚLUB Z PSEM. DZEWCZYNA ZOSTAŁA DO TEGO ZMUSZONA PRZEZ WŁASNYCH RODZICÓW

Portal Życie pisał również o… MATEMATYK PRZECHYTRZYŁ LOTERIĘ! DZIĘKI TEMU ZOSTAŁ MILIONEREM