Co roku, książęca para Kate i William, organizują w Pałacu Kensington galę, podczas której wręczają nagrody najbardziej inspirującym nastolatkom w Wielkiej Brytanii. Tego roku na gali wystąpiła amerykańska wokalistka Camila Cabello, która wraz z Williamm i Kate wręczała młodzieży nagrody. Jak się okazało, artystka dopuściła się kradzieży. Co takiego ukradła z Camila?

Jak podaje Jastrząb Post, Camila Cabello była ostatnio gościem programu "Śniadanie z Gregiem Jamsem", podczas którego zdradziła, że nie wróciła z pałacu królewskiego z pustymi rękoma.

Podobno, do kradzieży namówił ją James Greg, dla którego wizyta w królewskiej posiadłości okazała się świetnym pretekstem do działań z niskich pobudek.

Gdy czekali na pojawienie się książęcej pary, James powiedział:

Musisz coś ukraść. Ukradnij coś... na przykład ołówek!

Artystka dała się namówić mężczyźnie. Jak się okazuje, Camila ukradła z pałacu ołówek! Co więcej, twierdzi że dalej go posiada i ani myśli żeby go oddać.

Na szczęście Camila zdobyła się na przeprosiny.

Przepraszam Williama i przepraszam Kate. - powiedziała.

Całą sytuację skomentował na twitterze oficjalny profil pałacu Kensington, który do linku z wywiadem dodał przerażoną minkę.

Portal "Życie" informuje... KSIĘŻNA KATE REZYGNUJE Z PEŁNIENIA OFICJALNYCH OBOWIĄZKÓW. CO SIĘ DZIEJE W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Na portalu "Życie" dowiesz się także... KIM KARDASHIAN PORÓWNUJE SIĘ DO KSIĘŻNEJ SUSSEX. CO NA TO MEGHAN MARKLE