Niewielu z nas wie, że kształt palców jest związany z osobowością, a także… podatnością na schorzenia w sferze emocjonalnej. Warto obserwować budowę małego palca u drugiej osoby i dopasować go do jednego z trzech poniższych typów.

Takie działanie pozwoli nam na uzyskanie dodatkowych informacji o innych, a, jak się okazuje, możemy się dowiedzieć całkiem sporo. Oto charakter posiadaszy poszczególnych typów małych palców.

Typ A – należy zazwyczaj do melancholików, osób mocno zamkniętych w sobie i z zewnątrz nie okazujących uczuć. Przez to inni często uważają, że dobrze radzą sobie z problemami, co nie zawsze jest jednak zgodne z prawdą.

Bardzo często te osoby są wrażliwcami, nie chcą jedynie pokazywać tego na zewnątrz i przywdziewają maski „twardzieli”.

Przez swoje postępowanie osoby typu A potrafią być postrzegane jako wręcz aroganckie, jednak pod tą maską kryją się osoby potrafiące poświęcić się dla innych, zawsze słowne i w pełni realizujące swoje zadania.

Są uczulone na kłamstwo oraz hipokryzję, więc same także tego unikają. To ludzie bardzo przywiązani do bliskich, dla których skoczą w ogień. Przed bliskimi otwierają się emocjonalnie.

Typ B – to osoby uparte oraz rezolutne. Dążą do celu za wszelką cenę, przez co inni odbierają je za ludzi mało wrażliwych i silnych, co jest błędem.

Ci ludzie mają gołębie serce, które łatwo zranić. Gdy coś jest nie tak, próbują żartować z sytuacji. Mocno miarkują słowa i wolą milczeć niż zranić innych.

Te osoby poświęcają się dla innych i wiele są w stanie zrozumieć. Do funkcjonowania potrzebują towarzystwa bliskich, bo nie znoszą samotności. Nie chcą też stracić nikogo z otoczenia, gdyż mocno emocjonalnie przeżywają rozstania i tęsknią za innymi podczas rozłąki.

Czasami muszą wziąć głęboki oddech i nie być tak surowi dla samych siebie – nie można poświęcać wszystkiego dla celu.

Typ C – to ludzie, którzy nie lubią nieznanych, nowych wyzwań. Sprawia im przyjemność życie we własnym lokum, lubią swoje zwyczaje i rutynę. Potrafią się mocno przywiązać do innych, ale chciałyby ich kontrolować.

Gdy kłócą się z bliskimi, za wszelką cenę udowadniają innym swoją rację. Potrafią jednak zauważyć własny błąd, przyznać się do niego i wyciągnąć rękę na zgodę. Nie obrażają się często ani na długo, przyjmują przeprosiny innych, nawet, jeśli zostali mocno urażeni.

Osoby typu C są szczere, ponieważ nie znoszą kłamstwa. Potrafią zaakceptować i uszanować odmienne zdanie i mocno się z nim liczą. W sferze emocji są bardzo oszczędni – nawet bliscy często nie wiedzą, co gra im w duszy.

Takie zachowanie może prowadzić do autodestrukcji, więc powinny pamiętać, by choć od czasu do czasu opowiedzieć bliskim o swoich problemach i porozmawiać z nimi.

Przypomnij sobie o… MĘŻCZYZNĘ POLIZAŁ PIES, LEKARZOM NIE UDAŁO SIĘ GO ODRATOWAĆ. BYŁ OKAZEM ZDROWIA

Jak informował portal Życie: DZIECKO ROZPŁAKAŁO SIĘ, KIEDY STRACIŁO ZABAWKĘ. REAKCJA PSA BYŁA NIESAMOWITA

Portal Życie pisał również o… MA 73 LATA I FIGURĘ MODELKI. WSZYSTKO ZA SPRAWĄ JEDNEJ PROSTEJ RZECZY