Para ze Zduńskiej Woli w województwie łódzkim spodziewała się swojego pierwszego dziecka. Małe dziecko zmienia dotychczasowe życie o 180 stopni, a jeśli tuż przed porodem okazuje się, że będzie ich więcej, przyszli rodzice mogą przeżyć prawdziwy szok.

Paulina i jej narzeczony wybrali już nawet imię dla potomka - w przypadku chłopca miał to być Piotruś, a dziewczynce chcieli dać na imię Alicja. Co prawda para chciała mieć więcej dzieci, ale dopiero wtedy, kiedy pierwsze dziecko podrośnie.

Podczas pierwszego badania USG było widać tylko jedno dziecko. Podczas drugiego badania, które zostało wykonane niedługo przez porodem, okazało się, że para spodziewa się nie jednego, ale aż trzech maleńkich pociech. Para przeżyła prawdziwy szok!

Kobieta urodziła 2 dziewczynki i chłopca. Pierwsza na świat przyszła Jagoda, która ważyła 1700 gramów. Tuż po niej urodził się Piotruś, który był największy. Natomiast Alicję zastąpiła Julka - narodziła się ostatnia.

Przypomnij sobie o… BRWI TEGO PSA WYGLĄDAJĄ JAK DOMALOWANE. ALE PRAWDA JEST ZDUMIEWAJĄCA

Jak informował portal Życie: KOBIETA ZNALAZŁA ZADZIWIAJĄCY SPOSÓB NA WYNIESIENIE UBRAŃ ZE SKLEPU. WCISNĘŁA NA SIEBIE 8 PAR JEANSÓW [WIDEO]

Portal Życie pisał również o… OTO NOWY BOHATER INTERNETU. KIM JEST I DLACZEGO INTERNAUCI GO POKOCHALI