Już kilka milionów razy wyświetlono na YouTube nagranie kobiety zdejmującej z siebie kolejne pary jeansów. Piszą o niej media na całym świecie, pomimo że nadal nie wiadomo kim jest i co tak naprawdę dzieje się na filmiku.

Nagranie, które obiegło Internet pokazuje wnętrze łazienki i stojącą w niej kobietę. Młoda dziewczyna zdejmuje z siebie spodnie, które jakimś cudem na siebie wcisnęła. Zdejmuje je warstwa po warstwie i wydaje się, jakby nie miało to końca.

Kobieta założyła na siebie 8 par jeansów i to bardzo obcisłych. W dodatku miała też jedną parę swoich własnych spodni, zatem poruszała się ubrana w aż 9 warstw. Nagrana dziewczyna jest tak szczupła, że nawet w tylu parach nie wyglądała podejrzanie.

Jednak prawdopodobnie zostały przyłapana na kradzieży. Sprawa nadal jest niewyjaśniona, ponieważ nie wiemy, kim jest tajemnicza złodziejka. Nie wiadomo też, kto nagrał filmik z jej udziałem, ani w jakim celu. Czy miał być to żarty i próba pochwalenia się złodziejskim wyczynem? Czy może jednak ktoś ją przyłapał i nagrał w ramach kary za kradzież.

Dodatkowo nie wiadomo też, gdzie doszło do zajścia. W Internecie rozpowszechniła się teza, że filmik nagrano w Wenezueli. Jednak jak na razie nie potwierdzono tego ze stuprocentową pewnością.

W sieci pojawiają się też komentarze biorące w obronę nagraną kobietę. Internauci podkreślają, że jeśli rzeczywiście do zajścia doszło w Wenezueli, to może kobieta ukradła spodnie, ponieważ zmusiła ją do tego bardzo trudna sytuacja materialna. Bowiem ten kraj w Ameryce Południowej mierzy się właśnie z bardzo poważnymi problemami gospodarczymi.

Portal "Życie" informuje również... STO TYSIĘCY ZŁOTYCH NAGRODY ZA INFORMACJĘ O TYCH MĘŻCZYZNACH. DOKONALI W POLSCE KRADZIEŻY STULECIA

Przypomnij sobie o... ZNANY DZIENNIKARZ POTRĄCIŁ STARUSZKĘ NA PASACH. TAKIEGO WYROKU W SPRAWIE NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował portal Życie: JAROSŁAW JAKIMOWICZ PROWADZĄCYM PYTANIA NA ŚNIADANIE! "W CZWARTEK UŚCISNĄŁ MACIEREWICZOWI DŁOŃ, A W PONIEDZIAŁEK MA SWÓJ PROGRAM"