Pewien Amerykanin został już szczęśliwym posiadaczem listu do Świętego Mikołaja, który napisała jego córka. Mężczyzna nie będzie się już musiał głowic nad pomysłem na prezent. Ale czy na pewno? Zobaczcie jakie wymogi ma jego 10-letnia córka!

Jak zauważyło Pikio.pl, pewien Amerykanin umieścił na Twitterze list, jaki jego 10-letnia córka napisała do Św. Mikołaja. Wychodzi na to, że szykują mu się wyjątkowo wysokie wydatki! Chyba, że w zakupach pomoże mu naprawdę bogaty Mikołaj.

– Moja wkrótce-już-dziesięciolatka ewidentnie nie ma pojęcia, jaki mamy fundusz na tegoroczne święta, ale podziwiam ją za wyrafinowany gust – napisał mężczyzna.

– iPhone 11, AirPody, nowy MacBook Air, prawdziwy króliczek, ekologiczna butelka na wodę, ubrania, makijaż, różowe buty Puma, klapki Gucci, torebka Chanel, perfumy, oleje esencjonalne, autko dla lalki American Doll, nowe buty, kolczyki, biżuteria, Vansy w kratę, kamera GoPro, ubrania dla króliczka, środek do prania, 4000 dolarów, nowa pościel i kocyk, budzik.

Jak widać, lista jest naprawdę długa i… bogata! Internauci szybko podchwycili temat i w sieci pojawiły się ciekawe komentarze.

– Uważaj, bo w następnym roku jej królik będzie miał osobny list do św. Mikołaja – napisał jeden z komentatorów.

Portal "Życie" informuje... STRAŻAK OCHRZCIŁ DZIECKO I NAGLE STAŁ SIĘ CUD! HISTORIA JAK Z FILMU

Na portalu "Życie" dowiesz się również... JAKIE RELACJE MA RADOSŁAW MAJDAN Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? BYŁY PIŁKARZ WYPOWIADA SIĘ SZCZERZE O ŻYCIU RODZINNYM

Warto sobie przypomnieć... NIEŁATWE CHWILE W RODZINIE KACZYŃSKICH. MARTA KACZYŃSKA MARTWI SIĘ O CÓRKĘ