Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, Marii i Lecha Kaczyńskich. Kobieta unika wystapień publicznych i rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Jednak od czasu katastrofy smoleńskiej jej życie stało się obiektem zainteresowań mediów.

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego szczególnie dba o prywatność swojej rodziny. Nie opowiada o swoich dzieciach oraz zabiega o to, by przedmiotem publicznych dyskusji była wyłącznie jej działalność zawodowa.

Marta Kaczyńska z obecnością w mediach niestety musi się pogodzić. Kobieta jest prawniczką oraz felietonistką tygodnika "Sieci".

Ostatnio, pojawiły się doniesienia o problemach w rodzinie Kaczyńskich. Mianowicie, Marta Kaczyńska martwi się o swoją nastoletnią córkę. Jak podaje portal "Pikio.pl", kobieta ma kłopoty z 16-letnią Ewą.

Dziewczyna właśnie wchodzi w okres dojrzewania, przez co stawia mamie nie lada wyzwania. Młodzieńczy bunt wkradł się do rodzinnego domu bratanicy Jarosława Kaczyńskiego, spędzając sen z powiek zatroskanej Marcie.

Jak donosi "Wirtualna Polska", Marta Kaczyńska stara się być przykładną mamą, która potrafi rozwiązać każdy problem swojego dziecka. Nie zawsze jednak umie załagodzić wszystkie nastoletnie konflikty.

Mianowicie, nastolatka utrzymuje kontakty z Marcinem Dubienieckim, Mężczyzna był mężem Kaczyńskiej od 2007 do 2016 roku. Nie jest jednak biologicznym ojcem Ewy.

Z ich dobrych relacji nie jest zadowolona Marta Kaczyńska. Rozmowy z córką nie przynoszą żadnych rezultatów. Wbrew zakazom mamy, Ewa nie planuje zrezygnować ze spotkań z " przyszywanym tatą".

Przypominamy...PIĘCIOOSOBOWEJ RODZINIE ODEBRANO ŚWIADCZENIE 500+! POWÓD JEST KURIOZALNY

Portal "Życie" pisał: POLSKA W STREFIE EURO? "MUSIMY WRÓCIĆ DO ROZMÓW NA TEMAT WPROWADZENIA WALUTY"

Informowaliśmy także o: HISTORIA TEGO PIERŚCIONKA CHWYTA ZA SERCE. W ROCZNICĘ ZARĘCZYN ZNÓW ROZKWITA UCZUCIE