Marta Kaczyńska jest mamą dwóch córek i jednego ośmiomiesięcznego synka. Jedna z dziewczynek, odnosi już pierwsze sukcesy w jeździectwie zawodowym. Dziewczynka kocha konie i od lat uczy się jazdy konno. W Święto Niepodległości odbyły się ważne zawody jeździeckie na których Martyna zdobyła pierwsze miejsce.

Dumna Martyna pochwaliła się swoim sukcesem w sieci.

- Właśnie wracamy z zawodów w Barłominie. Kamelot skakał super. W niedziele zajęliśmy 1 i 1 miejsce a w poniedziałek powtórzył nam się wynik i znowu 1 i 1 miejsce Kamelot zasłużył na 2 dni wolnego, a już za 2 tyg. Jump Off w Sopocie - napisała dziewczynka.

Post dziewczynki skomentowała sama Marta Kaczyńska, zostawiając w komentarzu pod nim serduszko.

Ojciec dziewczynki, były mąż Marty Marcin Dubieniecki, pochwalił się osiągnieciem córki w sieci. Dumny tata, zasugerował nawet, że być może kiedyś dziewczynka odbierze medal z rak samego prezydenta Andrzeja Dudy.

Chciałbym się pochwalić, iż córka Martyna Dubieniecka wygrała w dzień niepodległości ważne zawody w skokach. Czekamy na jakiś specjalny medal od Andrzeja Dudy⁩ dla zwycięzcy - napisał Marcin Dubieniecki na Twitterze.

Przypomnij sobie o… MARTA KACZYŃSKA ODWIEDZIŁA WAWEL W TOWARZYSTWIE ANDRZEJA DUDY

Jak informował portal Życie: SZCZEGÓLNY FINAŁ WOŚP W GDAŃSKU MA UPAMIĘTNIĆ PREZYDENTA PAWŁA ADAMOWICZA. PODANO SZCZEGÓŁY

Portal Życie pisał również o… BOLĄCZKA LOKATORÓW WYNAJMOWANYCH MIESZKAŃ! PRZEZ TAKI ZAPIS W UMOWIE NAJMU MOGĄ SZYBKO TRAFIĆ NA BRUK