Z roku na rok cena paliwa wciąż rośnie. Nic dziwnego, że bardzo często doprowadza kierowców do białej gorączki. Z tego względu wiele z nich stara się wyszukiwać stacje benzynowe, na których można zatankować najtaniej. Niektórzy na co dzień korzystają z komunikacji miejskiej. Stosowane są także praktyki, takie jak rzadsze hamowanie czy wyłączanie klimatyzacji.

Stacje benzynowe prześcigają się w coraz to bardziej pomysłowych promocjach, ktore przyciągną klinetów. Pomóc w tym może nie tylko oferowanie konkurencyjnych cen, ale też różnego rodzaju akcje. Okazuje się, że w tej drugiej kwestii marketingowcy potrafią przejść samych siebie.

Zaskakująca promocja na stacji benzynowej

Pewna stacja paliw położona w Rosji przygotowała dla swoich klientów nietypową promocję. Zaoferowali darmowe tankowanie do pełna w dany dzień dla każdego, kto przyjedzie ubrany w bikini. Akcja promocyjna trwała przez około 3 godziny i na ten czas otwarto specjalne okienko. Jak się okazało w ten sposób przyciągnęli nie tylko panie…

Pracownicy stacji benzynowej nie kryli zaskoczenia, kiedy przed dystrybutorami pojawiło się mnóstwo panów ubranych w stroje kąpielowe. Aby móc zatankować za darmo ubrali się w skąpe, dwuczęściowe bikini czy plażowe body. Niektórzy z nich zdecydowali się także dobrać do nich szpilki czy sandały na obcasie. Mimo ogromnego poświęcenia, panowie świetnie się bawili i rozbawili wszystkich zgromadzonych. Chętnie pozowali do zdjęć wraz z zaciekawionymi gapiami.

"Za pełny baczek to i na waleta można by tankować" - skomentowali internauci.

Przypominamy o: PALIWO ZA 2,50 ZŁ ZA LITR? TRZEBA TYLKO WIEDZIEĆ, GDIE TANKOWAĆ!

Sprawdź również: DROGERIA ROSSMANN PRZYGOTOWAŁA NOWE PROMOCJE. CHĘTNYCH NA PEWNO NIE ZABRAKNIE

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: OGROMNE ZMIANY DLA KIEROWCÓW! NOWE OGRANICZENIA PRĘDKOŚCI NA DROGACH