Padła rekordowa liczba sprzedanych hot-dogów. Orlen zaoferował klientom 48 mln fast-foodów. Według badań spółki, w czasie jednej sekundy sprzedawano 1,5 hot-doga. Brzmi niewiarygodnie, prawda?

Orlen to polski koncern paliwowo-energetyczny, który jest jednym z liderów przemysłu petrochemicznego w Europie. Oprócz zysków w tej dziedzinie spółka może się pochwalić jeszcze innymi osiągnięciami.

Według badań przeprowadzonych podczas Dnia Inwestora, okazało się, że na stacjach Orlen sprzedano 48 mln hot-dogów w ciągu roku. Przedsiębiorcy zaznaczają, że ta liczba ciągle rośnie, a zadowoleni klienci wciąż po fast-foody wracają.

Warto zauważyć, że spółka bardzo dba o swoich klientów, często wprowadzając nowości i udogodnienia. Oprócz usług paliwowych oferuje kawiarnie i kąciki restauracyjne. Na korzystających z usług stacji czekają także liczne niespodzianki i promocje.

Nie dziwi więc fakt, jak wielkim zaufaniem cieszy się spółka. A liczba sprzedanych hot-dogów potwierdza, że klienci często wybierają tę stację.

Chcesz poznać więcej miejsc, w których można dobrze zjeść? Zajrzyj do tego artykułu: CZY JEDEN Z NAJLEPSZYCH PIŁKARZY ŚWIATA OTWORZY W POLSCE RESTAURACJĘ? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE!

Dowiedz się także, jak poprawnie przygotować najsłynniejszą, polską zupę: ZUPA POMIDOROWA – CZY ABY NA PEWNO ROBISZ JĄ DOBRZE?

Weronika Wojciechowska