W ostatnim czasie w sieci pojawiły się informacje, że znany piłkarz chce otworzyć w Warszawie swoją restaurację. O planach Roberta Lewandowskiego poinformował portal „Business Insider”.

Robert Lewandowski planuje otworzyć swoją pierwszą restaurację. W nowo wybudowanych Browarach Warszawskich ma mieścić się jego nowy lokal. Jego koszt ma wynosić ok 5 mln złotych.

Projekt ten piłkarz ma dzielić z Jerzym Krzanowskim i Jackiem Trybuchowskim. Jak zapowiada drugi z nich:

„Restauracja zajmie całą warzelnię i będzie działać na czterech piętrach. Na samym dole powstanie bar sportowy, na kolejnych dwóch piętrach restauracja z elementami sportowymi, innym klimatem i menu, a na samej górze będzie sala otwierana przy okazji różnych wydarzeń”

Dodatkowo, Trybuchowski zapewnia, że lokal mają tworzyć sami profesjonaliści, a jego prestiż i dobra jakość serwowanych dań ma być wynikiem zastosowania najnowocześniejszych technologii.

Nie jest to pierwsza inwestycja piłkarza. Dotychczas swoje pieniądze zainwestował np. w agencję reklamową czy port jachtowy w Giżycku. Dla nas jedno jest pewne, restauracja Lewandowskiego będzie strzałem w 10!

Dowiedz się w co jeszcze inwestują gwiazdy: CÓRKA DONALDA TUSKA CHWALI SIĘ LUKSUSOWYMI GADŻETAMI! PODCZAS SPACERU MIAŁA NA SOBIE M.IN. TOREBKĘ ZA 5 TYS. ZŁ

Poznaj też historię niezwykłego duchownego: NIESPODZIEWANI GOŚCIE W KOŚCIELE W TRAKCIE MSZY! BEZPAŃSKIE PSY WESZŁY DO BUDYNKU I WZBUDZIŁY WIELE EMOCJI WŚRÓD ZGROMADZONYCH

Weronika Wojciechowska