Listopad to dla wielu bardzo trudny do przetrwania miesiąc. Zimne, często deszczowe poranki nie zachęcają do wstania z łóżka. Z kolei, szybko zapadający zmrok także nie napawa optymizmem i nie motywuje do działania.

Miesiąc ten sprawia, że mamy zdecydowanie mniej energii oraz częściej dopada nas chandra. Brak chęci do działania, znużenie i przemęczenie decyduje o tym, że najchętniej spędzilibyśmy dzień w domu z kubkiem herbaty w ręku.

Niestety, na taki plan niewielu z nas może sobie pozwolić. Brzydka pogoda nie zwalnia z pracy i innych obowiązków.

Są, jednak tacy, którzy o szczęście w listopadzie nie muszą się obawiać. Tym osobom na pewno nie zabraknie motywacji do działania, a zadecyduje o tym ich znak zodiaku. Sprawdź, czy sam należysz do grupy listopadowych szczęśliwców!

Zdaniem astrologów osoby urodzone pod znakiem Wodnika nie miały ostatnio łatwego czasu. Jednak wraz z początkiem listopada, nadszedł koniec przykrych wydarzeń. W tym miesiącu wodniki mogą liczyć na niemałe szczęście.

Osoby te, w ogóle nie odczują spadku energii. Brzydka pogoda nie będzie też dla nich demotywująca. Ponadto, czeka ich sporo niespodzianek w życiu miłosnym. W tym czasie nowe znajomości mogą stworzyć dla nich szanse na udany związek. Doskonałymi partnerami będą dla nich osoby spod znaku Wodników, Bliżniąt i Ryby.

Na sporego farta mogą liczyć także osoby spod znaku Wagi. Listopad okaże się szczególnie owocny dla osób pozostających w stałych związkach. Mogą oni spodziewać się tego, że ich uczucie odżyje na nowo, a wszelkie konflikty zostaną zażegnane. Byki, Lwy i Wodniki mogą stać się ich prawdziwymi przyjacielami.

Listopad będzie także łaskawy dla Strzelców. Ich siła witalna będzie wpływać na wszystkich dookoła. Osoby spod tego znaku mogą liczyć na optymistyczne prognozy, a spotkania z urodzonymi Lwami, Baranami i Bykami mogą okazać się przełomowe.

Przypominamy: JUŻ NIEDŁUGO ODBĘDZIE SIĘ EUROWIZJA JUNIOR 2019. WIKTORIA GABOR MUSI SIĘ BARDZO POSTARAĆ - CZEKA JĄ WIELKIE ZADANIE

Portal "Życie" informował też o: AGNIESZKA KACZOROWSKA-PELA NA SPACER Z MĘŻEM WYBRAŁA PŁASZCZ, KTÓRY JEST HITEM SEZONU

Pisaliśmy także...FINAŁ "ROLNIK SZUKA ŻONY" JUŻ WKRÓTCE! JAKIE ZASKOCZENIA CZEKAJĄ W OSTATNIM ODCINKU?