Brytyjskie tabloidy donoszą, że królowa Elżbieta II nie czuje się najlepiej. Stan jej zdrowia ma się szybko pogarszać. Prasa w Wielkiej Brytanii informuje też, że dotarła do wiadomości, jakoby książę Karol już przejął koronę i nazwał się tymczasowym regentem.

Królowa Elżbieta II jest najdłużej panującą monarchinią w Wielkiej Brytanii. Choć obecnie ma już 93 lata nadal deklaruje, że nie abdykuje i jedynie jej śmierć może doprowadzić do przekazania korony.

Dotychczas Elżbieta II pomimo sędziwego wieku była w świetnej formie. Jednak od pewnego czasu na Wyspach aż huczy od plotek. Brytyjskie tabloidy rozpisują się o pogarszającym stanie zdrowia królowej. Monarchini ma się czuć coraz gorzej i trudno spodziewać się polepszenia jej samopoczucia w związku z zaawansowanym wiekiem.

Z tego powodu w Wielkiej Brytanii wszyscy zastanawiają się, kto przejmie tron. Pierwszy w kolejności jest jej syn Karol. Wraz ze swoją małżonką Camillą mają rzekomo ogromną chęć przejęcia korony królewskiej.

Brytyjski tabloid „Glob” ujawnił, że Karol już przejął władzę i nazwał się tymczasowym regentem. Według doniesień ma nim zostać jedynie do czasu polepszenia stanu zdrowia królowej.

A kogo widzieliby na miejscu Elżbiety II poddani? Brytyjczycy większą sympatią darzą starszego syna Karola – Williama. Woleliby, żeby Karol jemu oddał koronę. Jednak taki scenariusz wydaje się mało prawdopodobny.

O brytyjskiej rodzinie królewskiej pisaliśmy też tutaj: KSIĘŻNA KATE W STROJU KSIĘŻNEJ DIANY! ZOBACZ, CO ZAŁOŻYŁA ŻONA KSIĘCIA WILLIAMA

Polecamy przeczytać również: BRAT KSIĘŻNEJ UJAWNIA PRAWDĘ: KATE CHODZIŁA NA TERAPIĘ DLA OSÓB Z PROBLEMAMI PSYCHICZNYMI!

Źródło: „jastrzabpost.pl”