Już we wczesnym dzieciństwie amerykańska artystka była dosłownie nawiedzana przez choroby, a wraz z nadejściem wieku dojrzewania sytuacja tylko się pogorszyła.

Kobieta twierdzi, że została przebadana przez ponad stu lekarzy. Jednak dopiero niedawno lekarze w końcu dotarli do źródła problemów Dany.

Po przeprowadzce rodziny Anhalt ze starego domu kobieta stała się znacznie zdrowsza!

Kiedy miała 37 lat, Dana w końcu upadła. Artystka nie mogła chodzić bez pomocy krewnych, a nawet z trudem poruszała rękami. Były chwile, kiedy waga wyjątkowo słabej kobiety spadła do 32 kilogramów!

Przez lata ciągłej kontroli choroby Dana dokonała wielu diagnoz. U ostatnich zdiagnozowano fibromialgię, ogólny zmienny niedobór odporności i zespół Kounisa.

Ponadto pacjentka cierpiała na ciężką postać ogólnoustrojowego zespołu reakcji zapalnej.

Ciągłe istnienie w stanie półprzytomności wydawało jej się piekłem. Cóż, ojciec cierpiącej kobiety prawie stracił nadzieję.

Wydawało mu się, że jego ukochana córka wkrótce umrze. Na szczęście lekarze niedawno odkryli prawdziwą przyczynę choroby kobiety. Jak się okazało, Dana była powoli zabijana przez pleśń, która osiadła w piwnicy ich domu wiele lat temu.

Wady genetyczne ciała Anhalt spowodowały, że miała strasznie silną reakcję na zarodniki czarnego Aspergillus.

Cóż, wrodzona zachorowalność kobiety tylko uzupełniała ogólny obraz. Reakcje alergiczne nakładały się na siebie, powodując wiele powikłań.

Po otrzymaniu nieoczekiwanych wiadomości rodzina Dany natychmiast opuściła dom, w którym kobieta spędziła całe życie.

Musiała zostawić prawie wszystkie swoje rzeczy. Na szczęście eksperci mieli absolutną rację. Po osiedleniu się w nowym miejscu artystka od razu poczuła się lepiej.

Oczywiście skutki samych dziesięcioleci choroby nie przeminą. Lekarze rozpoczęli już długi i złożony proces detoksykacji ciała Dany.

Cóż, sama kobieta postanowiła podzielić się swoją historią ze światem, aby ostrzec ludzi przed niebezpieczeństwem czarnej pleśni. Uważaj, aby ta obrzydliwość nie włamała się do twojego domu. Nie zapomnij o wentylacji łazienki i kuchni, używaj środków przeciwgrzybiczych podczas czyszczenia i uważnie monitoruj poziom wilgotności w domu!

Jak informował portal "Życie": KONTROLERZY ROZPOCZĘLI PRACĘ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI, KARY MOGĄ TRAFIĆ DO MILIONÓW POLAKÓW. JAK USTRZEC SIĘ ZAPŁACENIA NAWET 700 ZŁOTYCH

Przypomnij sobie: LOKALE GASTRONOMICZNE W CAŁEJ POLSCE PRZECHODZĄ MASOWE KONTROLE. NIE JEST DOBRZE, KLIENCI MAJĄ SIĘ CZEGO OBAWIAĆ

Portal "Życie" pisał również: WZRUSZAJĄCA POSTAWA KSIĘDZA ZASŁUGUJE NA NAŚLADOWANIE. NIEKTÓRZY PORÓWNUJĄ GO DO ŚW. FRANCISZKA, MÓWI, ŻE KAŻDY MA WSTĘP DO KOŚCIOŁA