Damska bielizna powinna być przede wszystkim wygodna. Odpowiednio dopasowane figi i biustonosz nie powinny ocierać i podrażniać skóry. Dzięki temu kobieta będzie się czuła komfortowo i uniknie nieprzyjemnych infekcji.

Jaka bielizna damska będzie najlepsza i najzdrowsza dla skóry?

Bielizna damska powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów. Najlepiej sprawdza się bawełna. Przepuszcza ona powietrze oraz jest przyjemna i miękka dla skóry. Wiele modeli posiada także domieszkę lycry, wiskozy, jedwabiu, czy poliestru. Ważne jednak, aby w jej składzie przeważała wysokiej jakości bawełna.

Zbyt częste noszenie bielizny wykonanej ze sztucznych materiałów może podrażnić skórę, zwłaszcza, że w miejscach intymnych jest ona dość delikatna. W konsekwencji doprowadzić to może nawet do infekcji.

Ważne jest także, aby dobrać odpowiedni rozmiar bielizny. Za ciasny biustonosz lub figi także mogą źle wpływać na wygląd skóry. Będzie ona przez to zaczerwieniona i podrażniona.

Bielizna musi zawierać tajemniczą wkładkę

Okazuje się, że ważne jest także, aby figi, bokserki, czy stringi były dodatkowo uzupełnione bawełnianą wkładką. Niektórzy wkładkę tą nazywają także kieszonką.

Do czego ona służy? Kobiece narządy płciowe są dość delikatne, dlatego producenci bielizny umieszczają w dolnej części bielizny dodatkowy kawałek materiału. Ma on chronić kobiece narządy płciowe przed bakteriami, otarciami, infekcjami oraz jego zadaniem jest także pomaganie w zachowaniu higieny intymnej.

Polecamy także: STARA KSIĄŻECZKA MIESZKANIOWA, BON ŻYWNOŚCIOWY CZY BON Z CZASÓW PRL MAJĄ DUŻĄ WARTOŚĆ. OKAZUJE SIĘ, ŻE ICH POSIADACZE MOGĄ SPORO ZYSKAĆ.

Może zainteresuje Cię to: DANUTA MARTYNIUK NIE MA DOBREGO ZDANIA NA TEMAT POLSKICH MAREK. CO NAJBARDZIEJ ROZCZAROWAŁO ŻONĘ KRÓLA DISCO POLO

Jak informował portal Życie: GOŚCIE HOTELU OBARCZENI „DOPŁATĄ ZA BACHORA”. TAK PIĘCIOGWIAZDKOWY OBIEKT TRAKTUJE PRZYJEZDNYCH