Zdjęcie jadącej lotniskowym autobusem premier Beaty Szydło, stało się pretekstem do gorącej dyskusji. Udział w niej wziął także zastępca rzecznika prasowego Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel.

Zdjęcie zamieszczone na Twitterze przedstawia sfotografowaną z ukrycia byłą premier Beatę Szydło. Europosłanka podczas podróży lotniskowym autobusem została ,,złapana” przez obiektyw jednego z pasażerów, który postanowił umieścić zdjęcie w sieci.

Widok zadumanej Beaty Szydło okazał się prawdziwym zapalnikiem do dyskusji. Internauci zarzucili posłance m.in. to, że stoi w wymownej pozycji – odwrócona do ludzi plecami.
Wpis skomentował nawet rzecznik prasowy PiS Radosław Fogiel, stając w obronie Beaty Szydło:

„Faktycznie dziwne, że pani premier nie pozuje jakiemuś typowi, który postanowił jej robić fotki z przyczajki, jak nastolatka na widok Justina Biebera…” – napisał Fogiel.

Rezolucja dotycząca Ugandy. Zobacz, jak głosowali Polacy: REZOLUCJA W SPRAWIE UGANDY. JAK GŁOSOWALI POLSCY EUROPOSŁOWIE?

Katarzyna Tusk ma gust. Zobacz, jak nosi się córka szefa Rady Europy: CÓRKA DONALDA TUSKA CHWALI SIĘ LUKSUSOWYMI GADŻETAMI! PODCZAS SPACERU MIAŁA NA SOBIE M.IN. TOREBKĘ ZA 5 TYS. ZŁ

Ewelina Rozworska