Polska para prezydencka sumiennie wypełnia swoje dyplomatyczne obowiązki, a szczególnie dotyczy to prezydenta Andrzeja Dudy. Przywódcy NATO zebrali się w środę w Waszyngtonie na roboczej sesji na szczycie, starając się zwiększyć wsparcie Sojuszu dla Ukrainy oraz wzmocnić własne wysiłki w zakresie obrony i odstraszania.

Agata Duda absolutnie rzuca się w oczy!

Rozmowy te toczą się od miesięcy na niższych szczeblach, w tym na spotkaniu ministrów spraw zagranicznych NATO na początku tego roku, ale teraz do przywódców należy zapewnienie ostatecznych porozumień.

Jego żona Agata Kornhauser-Duda towarzyszy mu podczas dyplomatycznych dalekich podróży, godnie reprezentując swoje rodaczki. Jak donosi Pudelek, para prezydencka Agata i Andrzej Duda, podobnie jak reszta dygnitarzy NATO, nie mogli nie przyjąć zaproszenia na elegancką kolację u Joe Bidena.

To wydarzenie nie umknęło uwadze mediów, dlatego też stylizacja pierwszej damy została szczegółowo omówiona.

Jak można zobaczyć na zdjęciach z wydarzenia, jakim była wizyta w Białym Domu, Agata Duda ewidentnie odróżniała się od reszty pań obecnych wówczas na uroczystej kolacji u prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Podczas gdy inne panie postawiły na klasykę w postaci sukienki bądź spódnicy z żakietem, nasza pierwsza dama postanowiła dopasować się stylem do swojego męża, ubierając czarny garnitur, którego barwę przełamała soczystym akcentem – wpiętą w lewą klapę, ogromną różą.

Jak pamiętamy, nasza pierwsza dama zawsze wyróżnia się czymś wyjątkowym. Przypomnijmy jeden gest Agaty Dudy, który stał się wiralem w sieci, a ludzie na całym świecie przesyłali sobie powitanie Polki z żoną Donalda Trumpa.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez 115kaki (@115kaki)

Zawsze już będzie robić piorunujące wrażenie, więc nie trzeba się dziwić, że mąż dumnie kroczy u boku swoje żony...

Nie przegap: Z życia wzięte. "A nie mówiłam?! Twoja żona nie chce z nami mieszkać": Chce mieć własny pałac

Zerknij: Zaskakująca informacja o Danucie Martyniuk. Zenek nie wie, co będzie w przyszłości