Magda Gessler jest dzisiaj bardzo rozpoznawalną restauratorką, która karierę zrobiła, jako osobowość telewizyjna i ekspertka w dziedzinie tworzenia smaku.

Przez lata pracy w gastronomii nabrała ogromnego doświadczenia w dziedzinie żywności, dlatego też od wielu lat jest gospodynią programu "Kuchenne rewolucje", które aktualnie przeżywają swój renesans na platformie YouTube.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Zawsze Metylo (@zawszemetylo)

Jak się okazuje, coraz większa ilość twórców i materiałów typu commentary wybiera właśnie "Kuchenne rewolucje" do opracowania na życzenie swoich widzów.

Wielu sympatyków Magdy Gessler bardzo lubi wracać do archiwalnych nagrań, by móc powspominać i porównać proces zmiany, jaka zachodziła w karierze restauratorki, jak i w niej samej.

Programy kulinarne prowadzone przed laty przez Magdę Gessler ukazują znacznie młodszą celebrytkę, w znacznie skromniejszej odsłonie, co obecnie kompletnie nie pasuje do jej wizerunku, jaki wykreowała.

Znacznie krótsze, skromniej wystylizowane i nieco ciemniejsze włosy, zupełnie inny makijaż i oszczędniej dobrane kolory w stroju, w połączeniu z obecnym wizerunkiem i temperamentem celebrytki, dają wyraźny obraz transformacji, jaka zachodziła w restauratorce.

Instagramowy profil Sentymenty_Oficjalnie opublikował zdjęcie czasopisma z grudnia 1992 roku, w którym widać zdjęcie Magdy Ikonowicz.

- Tort - 3 metry na półtora — przedstawiał kobietę i mężczyznę, którzy się kochają. Olbrzymie blachy biszkoptu można było upiec jedynie w kuchni starego znaku pod Madrytem. Potem przekładało się je karmelowo-kawowym kremem w kolorze ciała. Szczególny kłopot sprawiały sutki. Udało się je wreszcie zrobić z płatka pomalowanego winem. Biust był olbrzymi i sterczący, więc rzeźba ledwo wlazła do olbrzymiej lodówki. W każdym razie kelner, który otworzył drzwiczki, o mało nie zemdlał. Osobą, która hiszpańską socjetę wprawiła w zdziwienie (taki wielki) w zażenowanie (ten erotyzm) i zaskoczenie (to smakowało!) była Magda Ikonowicz. Źródło Sukces, grudzień 1992. Ciekawe czy pani @magdagessler_official ma zdjęcie tego tortu? - czytamy w opisie do zdjęcia.

Nie przegap: Prawidłowe pranie firan. Jedna tabletka wrzucona do pralki zaskoczy efektem bieli

Zerknij: Zaskakujące wieści na temat Alicji Bachledy-Curuś. W końcu się odważyła. O co chodzi