Od 29 czerwca program śniadaniowy stacji TVN emitowany jest w paśmie "Dzień Dobry Wakacje". Audycję tą sympatycy z TVN-u mogą oglądać w każdy weekend.

Instagramowy profil "Dzień Dobry TVN", śledzony przez niemal pół miliona internautów ujawnił materiały zdradzające kilka sekretów Ewy Drzyzgi i Krzysztofa Skórzyńskiego.

Każdy fan marzy o w poznaniu największego sekretu swojego idola. Dzięki zasadom działania internetu jesteśmy aktualnie znacznie bliżej idoli niż kiedyś, gdy szczytem marzeń było zdobycie numeru czasopisma z artykułem o ulubionej postaci i umieszczonym aktualnym zdjęciem.

Czego nie wiemy o prowadzących "Dzień Dobry TVN"?

Teraz możemy na bieżąco wszystko zobaczyć, co dany celebryta lub prawdziwy artysta wrzuci na profil internetowy. Wielu zwolenników spędzania czasu przed telewizorem przyzna, że obecnie idolami stają się też osobistości telewizyjne, jak prezenter lub dziennikarz.

Dlatego właśnie Pomponik postanowił omówić sekrety Ewy Drzyzgi i Krzysztofa Skórzyńskiego, którzy wykazali się całkiem sporym wachlarzem umiejętności i marzeń. Jak się okazuje, dawna gospodyni programu "Rozmowy w toku" posiadła umiejętność upieczenia fantastycznej szarlotki, która stała się specjalnością Ewy Drzyzgi.

Prowadząca przyznała, że podkradziony od kuzynki Gosi przepis nieco zmodyfikowała. Modyfikacje te przypuszczalnie nadały szarlotce dziennikarki wyjątkowości.

Współprowadzący Ewy Drzyzgi, Krzysztof Skórzyński natomiast jest miłośnikiem roślin doniczkowych, a jego marzeniem jest wyjazd na mecz włoskiego klubu piłkarskiego. Pomponik zdradza też, że dziennikarz zdobył doświadczenie w kontakcie z dziećmi, jeżdżąc przez lata na kolonie w roli wychowawcy.

Co o tym sądzicie?

Zerknij: Zenka Martyniuka prześladuje pech. Nie był z bliskimi w bardzo ważnym dniu

O tym się mówi: Co powoduje, że ogórki są puste w środku? Najważniejsze powody i jak ich unikać