Po drastycznych i bolesnych zmianach w kadrze wszyscy rozpierzchli się w swoją stronę i tylko Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski trafili razem w jedno miejsce pracy, do nowego programu śniadaniowego telewizji Polsat.

Duet Aleksandra i Małgorzaty przeszedł do historii?

Małgorzata Tomaszewska oddaje się obecnie roli mamy, lecz nie zniknęła z przestrzeni publicznej.

Aleksander Sikora natomiast dostał propozycję pracy w telewizji Polsat, gdzie zadebiutuje 4 lipca bieżącego roku jako prowadzący Festiwalu Piękna.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Pomponik.pl (@pomponik.pl)

U jego boku jako współprowadząca nie stanie jednak Małgorzata Tomaszewska, lecz Agnieszka Hyży, co do której dziennikarz ma nadzieję, że zaopiekuje się nim podczas tego wyzwania.

Jak donosi Pomponik, doświadczenie jako prezenter telewizyjny wyniesione z Telewizji Polskiej

przyda się z pewnością w przyszłych projektach, w których Aleksander Sikora będzie brał czynny udział.

- Na tej gali będę miał przyjemność sprawdzić się jako współprowadzący w duecie z Agnieszką Hyży. Kojarzę ją od lat z przestrzeni publicznej i darzę sympatią, ale nie mieliśmy jeszcze okazji współpracować. Dlatego czuję ogromną przyjemność, ale też odpowiedzialność, aby czuła się komfortowo, pracując ze mną. Mam nadzieję, że doświadczona koleżanka, będzie się mogła pewnie wesprzeć na ramieniu jeszcze nieopierzonego w Polsacie kolegi — stwierdził o nowej partnerce w scenicznym duecie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sylwia Peretti chce sprzedać swoją willę. Cena powala

O tym się mówi: Kolejne zmiany w życiu Rafała Mroczka. Niespodziewany ślub to tylko początek rewelacji