Jak wiemy, celebrytka, mając ogromne zasięgi w mediach społecznościowych, nie stroni od promowania różnych ekskluzywnych produktów lub usług.

Z racji tego, że zarobki celebrytki wielokrotnie rozkładane były przez tabloidy na części pierwsze, ostatnia promocja produktów do makijażu ust wprost rozsierdziła hejterów i znudzonych własnym życiem internautów. Pomponik podaje, że celebrytka nie pozostała dłużna.

Rozenek-Majdan jednym ruchem utarła nosa hejterom

W sekcji komentarzy pod zdjęciami celebrytki prezentującej dwa błyszczyki do ust zaroiło się zarówno od pochwał, jak i bardzo przykrych przytyków związanych z wiekiem aktorki i z faktem, że chętnie korzysta ona z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Jedni raczyli "jedynie" zauważyć różnicę między jakością skóry na twarzy a jakością skóry na dłoniach eksponowanych na pierwszym planie zdjęć, inni wprost pisali w niewybrednych słowach o wieku celebrytki i nie tylko.

Niektórzy z internautów postanowili dyskretniej dać Małgorzacie do zrozumienia, że nie ma powodu do tego, by przejmować się okropnościami pisanymi w komentarzach.

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła w odpowiedzi na krytykę i hejt opublikować screenshot z wiadomości wysłanej do niej prywatnie. Ma to stanowić skuteczną ripostę na bardzo przykre inwektywy i ostre słowa krytyki pisane przez internautów.

Cytat na InstaStories brzmiał -

[quote author=""]Dzień dobry, nigdy tego nie robię (nie piszę do znanych, aczkolwiek obcych mi ludzi)

Co o tym sądzicie?

Nie przegap: Z życia wzięte. "Matka skarży się, że jej emerytura nie jest wystarczająca": Syn, zamiast pomagać, znalazł jej pracę na pół etatu

Zerknij: Emocjonujący mecz! Polacy walczyli do końca, ale Francja okazała się lepsza