Jej media społecznościowe, które regularnie zasila dowcipnymi materiałami, wciąż budzą zainteresowanie mediów i opinii publicznej.

Jak możemy zobaczyć w internecie, aktorka i żona znanego dziennikarza Macieja Dowbora Joanna Koroniewska podchodzi do swojego wyglądu i skutków upływającego czasu ze sporym dystansem.

Ciekawa metamorfoza aktorki prowokuje hejterów do aktywności?

Możliwe jest, że nie musiałaby tego robić, gdyby nie okropne komentarze na temat jej wyglądu, które często usiane są wulgaryzmami. Od czasu do czasu Joanna Koroniewska ustosunkowuje się do niektórych, co ciekawszych słów krytyki kolejnym dowcipnym nagraniem.

Każdy, kto ma w sobie, chociaż troszkę inteligencji, jest w stanie w mig wyłapać przekaz. Joanna Koroniewska często umieszcza na Instagramie mocno kontrastujące ze sobą materiały przedstawiające jej stylizację.

Wielokrotnie możemy ją zobaczyć zupełnie bez makijażu i w luźnym, wygodnym ubraniu, którego nie wybrałaby, szykując się na ważny event show-biznesowy. Każdy, kto próbuje udowodnić aktorce, że coś jest z nią nie tak, musi liczyć się z dowcipną i trafną ripostą.

"Pomponik" donosi o wideo relacji z efektów wizyty Joanny Koroniewskiej u fryzjera. Tym razem jednak Maciej Dowbor wziął czynny udział w nagraniu, dając do zrozumienia, że efekt stylizacji naprawdę robi na nim wrażenie, chociaż udaje, że nie zauważył różnicy.

Pierwsze ujęcie przedstawia aktorkę z fryzjerskimi nakładkami służącymi do ochrony środka koloryzującego przed spływaniem z włosów, drugi kadr przedstawia Macieja roztrzepującego swoje i tak już roztrzepane włosy, trzeci kadr natomiast przedstawia miły dla oka efekt zabiegu koloryzacyjnego na głowie Joanny Koroniewskiej.

Jak to zwykle bywa w sekcji komentarzy na profilu Joanny, pojawiły się zarówno słowa uznania, jak i mało konstruktywna krytyka — Oni to nic nie zauważą! Aśka super wygladasz🔥; Coś mi się często ta babcia wyświetla — głównie jednak rzucają się w oczy pochwały i zachwyt.

Zerknij: Z życia wzięte. "Irka owdowiała w wieku 68 lat": Przez rok błąkała się samotnie po swoim przestronnym mieszkaniu

Nie przegap: Obecne życie sierot po Barbarze Sienkiewicz ujawnione. Wszystko wyszło na jaw po pogrzebie