Cała kadra dziennikarzy i prowadzących różne programy została wymieniona na inne twarze. Wielu dziennikarzy i artystów skorzystało z okazji, by powrócić na przysłowiowe stare śmieci po głośnym najczęściej odejściu przed laty. Przykładem jest Robert Janowski, który rozstał się z TVP z powodu różnicy w poglądach.

W "Pytaniu na śniadanie" pojawiła się też między innymi Katarzyna Dowbor, Katarzyna Pakosińska i wiele nowych twarzy.

Ci zaś, którzy od lat byli utożsamiani Telewizją Polską, zostali zmuszeni do szukania pracy gdzie indziej, jak Danuta Holecka z "Wiadomości", a z "Pytania na śniadanie" "Kurzopki", czy ciężarna wówczas Małgorzata Tomaszewska.

Nowy prowadzący "Pytanie na śniadanie" nadchodzi!

Powstało mnóstwo tak zwanego kwasu w mediach społecznościowych ze względu na mocne niezadowolenie widzów z zaistniałych zmian. Głównie chodzi o program śniadaniowy, ulubione niegdyś Pytanie na śniadanie, którego oglądalność spadła drastycznie po zwolnieniu ulubionych prowadzących.

Głos w tej sprawie zabrała także poprzednia szefowa programu Joanna Kurska, która wypomniała obecnej szefowej nieodpowiedzialność i brak szacunku do widzów. Teraz możemy dowiedzieć się z tabloidów, że krążąca w sieci pogłoska o pojawieniu się nowego prowadzącego w "Pytaniu na śniadanie" potwierdziła się.

Grzegorz Dobek dołącza do ekipy

Jak się okazuje, do ekipy programu dołączyć ma Grzegorz Dobek, który jeszcze niedawno zarządzał jednym z serwisów plotkarskich.

Dziennikarz swój debiut ma zaplanowany na początek lipca. Jak podaje biuro prasowe TVP, Grzegorz Dobek ma znaleźć się w szeregach zespołu "Pytania na śniadanie" jako reporter i prowadzący cykl "Czerwony dywan".

Dawni widzowie programu "Pytanie na śniadanie" mogą kojarzyć Grzegorza Dobka z roli gościa w programie.

Nie przegap: Żona Marka Kondrata ogłosiła radosną nowinę. Pogłoski okazały się prawdą

O tym się mówi: Skandal w "Sanatorium Miłości"! Publiczna wymiana zdań kuracjuszy zaskoczyła widzów