Marek Kondrat i Antonina Turnau budzą spore zainteresowanie mediów i opinii publicznej ze względu na sporą różnicę wieku. Podobnie jak w małżeństwie Karola Strasburgera, w życiu Marka Kondrata zaszły ogromne zmiany w chwili, gdy w rodzinie pojawiło się dziecko.

Małżonkowie swego czasu uwili sobie gniazdko ciepłej Hiszpanii, lecz według medialnych doniesień ich hiszpańska przygoda powoli dobiega końca, gdyż radykalne zmiany w ich życiu całkowicie przewartościowały ich priorytety.

Antonina Turnau i Marek Kondrat otwierają w Polsce biznes?

Para poznała się, podobnie jak Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor — podczas wywiadu. Okazuje się, że Antonina Turnau, córka znanego polskiego muzyka Grzegorza Turnaua przeprowadziła wywiad z Markiem Kondratem, pracując w rozgłośni radiowej. Małżonkowie doczekali się córki Helenki, która ma już 6 lat.

To właśnie Helenka była powodem podjęcia decyzji o zmianie miejsca zamieszkania, gdyż wcześniejsze uroki mieszkania na kompletnym odludziu straciły na znaczeniu wobec utraconych godzin dojazdu do przedszkola.

Powrót do kraju był w takim razie nieunikniony, tym bardziej że artysta nie ma już tyle sił, co kiedyś. Teraz media donoszą, że poza słusznym wiekiem aktora i dobrem córki, powrót do Polski był także spowodowany planami otwarcia biznesu przez Antoninę.

Wszystko wskazuje na to, że córka Grzegorza Turnaua przy wsparciu męża zaczęła brylować w świecie mody. Na instagramowym profilu Antoniny Turnau możemy zobaczyć efekty jej pracy nad własną marką odzieżową.

Choć te ciuchy nie są raczej na co dzień, każdy powinie znaleźć coś dla siebie, gdyby poszukał.

Zerknij: Anna Cieślak szczerze o związku z Edwardem Miszczakiem. Zdradziła całą prawdę

O tym się mówi: Skandal w "Sanatorium Miłości"! Publiczna wymiana zdań kuracjuszy zaskoczyła widzów