Ciało młodej finansistki odnaleziono po intensywnych poszukiwaniach na przedmieściach Poznania w środku lasu.

Notatka znaleziona w testamencie ofiary wiele tłumaczy

Sekcja wykazała, że zgon nastąpił gwałtownie wskutek uduszenia. Wcześniej ofiara została uderzona w twarz w wyniku zaistniałej kłótni między małżonkami. Jak wiemy z medialnych doniesień, funkcjonariusze policji przekazali nieoficjalną informację o tym, że 39-latka planowała rozwieść się z mężem.

Teraz media donoszą o kolejnych szokujących faktach dotyczących okoliczności, które mogły doprowadzić do tej zbrodni. Śledztwo wykazało, że Adam R., mąż ofiary nie miał zamiaru pogodzić się z jej decyzją.

Tabloidy donoszą, że tuż przed tragicznymi wydarzeniami Natalia postanowiła sporządzić testament, wykluczając z niego męża. Dom znajdujący się w Gortatowie postanowiła zapisać 10-letniemu obecnie synowi.

Szokująca jest jednak notatka, którą dołączyła do testamentu. Uprzedza w niej, że gdyby stała się jej krzywda, trzeba podejrzewać o to jej męża. Można zatem wysunąć wnioski, że kobieta przeczuwała nadchodzący ze strony męża atak.

Testament został odnaleziony zamknięty w kopercie w biurze, w którym była zatrudniona. Jeden ze znajomych ofiary przyznał w wywiadzie, że pomimo obaw kobieta nie była w stanie do końca uwierzyć w to, że mąż mógłby przekroczyć granicę tak daleko.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Syn zapomniał o swojej matce, a ona zemściła się na nim": Pozostawiła mu w spadku coś zabawnego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Cieślak szczerze o związku z Edwardem Miszczakiem. Zdradziła całą prawdę

O tym się mówi: Karol Strasburger szczerze o ojcostwie. Ta wiadomość wzrusza