Jak pamiętamy, kapitan reprezentacji biało-czerwonych doznał kontuzji, która skutecznie wyeliminowała go z akcji na murawie.

Robert Lewandowski rozwiewa wątpliwości

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Rozczarowanie kapitana i polskich kibiców oparło się na utraconej szansie na wyjście z grupy zaledwie po dwóch starciach. Wielu zaczęło zastanawiać się, czy Robert Lewandowski nie myśli o zakończeniu kariery w naszej kadrze, jak jego kolega z drużyny Kamil Grosicki.

Spekulacje nasiliły się, gdy w świat poszła pogłoska, że Wojciech Szczęsny także rozmyśla nad opuszczeniem drużyny. Co zatem powiedział kapitan biało-czerwonych, zapytany o zakończenie kariery?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Jak przyznał w wywiadzie, trafili na dość trudnych przeciwników, lecz ma w sobie ogromną wiarę w to, że wrócą wzmocnieni, gdyż dostrzega wysoki poziom pracy wykonywanej przez sztab.

Zagadnięty o odejście Kamila Grosickiego i pogłoski na temat rezygnacji Wojciecha Szczęsnego, Robert Lewandowski przyznał, że w przypadku Wojciecha Szczęsnego nie spodziewa się w najbliższym czasie takich smutnych wieści, gdyż znając go bardzo dobrze, nie przypuszcza, by ten miał takie plany. Dodał, że bramkarz nie osiągnął jeszcze wieku, który skłania piłkarza do zakończenia kariery.

- Ja Wojtka chyba zbyt dobrze znam i bym się tak z tym nie rozpędzał. Wierzę, że te nagłówki się nie ziszczą. Żeby podjął tę decyzję, musi być w stu procentach przekonany. Ja bym do tego spokojnie podchodził, bo Wojtek nie jest w wieku, w którym kończy się karierę. Każda pomoc takich zawodników jest potrzebna. Ja z nim codziennie rozmawiam. Mnie z Wojtkiem łączy wyjątkowa więź. Mając 34 lata, to jak na bramkarza jest mało. Może trener z nim rozmawiał i coś więcej wie — oświadczył Robert.

Co o tym sądzicie?

Nie przegap: Z życia wzięte. Syn zapomniał o swojej matce, a ona zemściła się na nim": Pozostawiła mu w spadku coś zabawnego

Zerknij: Anna Cieślak szczerze o związku z Edwardem Miszczakiem. Zdradziła całą prawdę