Dagmara Kaźmierska, jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu, jest znana zarówno z przeszłości przestępczej, jak i medialnej kariery. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że jej życie stało się jeszcze bardziej burzliwe. Po niedawnych oskarżeniach, które zaszkodziły jej wizerunkowi, celebrytka opuściła Polskę. Jednak ostatnio znów pojawiła się w kraju. Czy zostanie na dłużej?


Jeszcze niedawno Dagmara Kaźmierska cieszyła się sympatią wielu widzów, jednak teraz zmaga się z poważnymi oskarżeniami. Od początku kariery w show-biznesie wzbudzała mieszane uczucia. W 2009 roku została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Mimo tego, udało jej się zrobić medialną karierę, a pobyt w więzieniu stał się częścią jej publicznej narracji, informuje Super Express.


W swojej autobiografii przyznała, że gdyby nie pobyt w więzieniu, nigdy nie trafiłaby do telewizji. Kaźmierska była jedną z uczestniczek ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami", jednak w połowie kwietnia zrezygnowała z udziału, tłumacząc się problemami zdrowotnymi. Niedługo potem portal Goniec.pl opublikował artykuł ukazujący kulisy jej działalności oraz wspomnienia jednej z domniemanych ofiar. W wyniku tej publikacji, programy z jej udziałem zaczęły znikać z sieci, a sympatie widzów gwałtownie zmalały.


Po wybuchu skandalu, Kaźmierska początkowo nie odnosiła się do oskarżeń, a następnie po cichu wyjechała z Polski do Egiptu, gdzie prowadzi swój biznes. Podróżowała także po Europie, a pod koniec maja opublikowała na Instagramie filmik z Paryża, w którym towarzyszył jej syn Conan. "Nie uciekamy, ponieważ niebawem wracamy" – stwierdziła wymownie na nagraniu, na co jej syn dodał: "Lepiej wy uciekajcie."


Od momentu publikacji artykułu na Gońcu, Kaźmierska wydała kilka oświadczeń. W jednym z nich wspomniała o swoich prawnikach, w innym zaznaczała, że "nie była zwyrodnialcem." Jej internetowa aktywność zdaje się świadczyć o tym, że nie przejmuje się zbytnio oskarżeniami. Jeszcze kilka dni temu wesoło tańczyła w Egipcie, komentując: "Taniec z gwiazdami sezon drugi w Egipcie."


Chociaż w komentarzach przeważa krytyka, to Dagmara Kaźmierska ma również swoich obrońców. Jednym z nich jest Aleksander Siczek, muzyk i dawny fryzjer gwiazd. Krótko po wybuchu afery zamieścił zdjęcie z przyjaciółką, a 21 czerwca zamieścił kolejną wspólną fotkę – tym razem zrobioną w Warszawie. Czy to oznacza, że Kaźmierska planuje zostać w Polsce na dłużej, czy może znowu zaszyje się w Egipcie?


Losy Dagmary Kaźmierskiej nadal pozostają niepewne. Jej powrót do Polski wywołuje wiele spekulacji. Czy celebrytka będzie w stanie odbudować swoją reputację, czy też kontrowersje związane z jej przeszłością i obecnymi oskarżeniami zniszczą jej karierę na dobre? Jedno jest pewne – Dagmara Kaźmierska potrafi wzbudzać emocje i na pewno jeszcze nie raz usłyszymy o jej perypetiach.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Spędziliśmy całe dzieciństwo w tym mieszkaniu, gdzie jest nasza część?": Podzielimy się sprawiedliwie


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Córka Żory Korolyova opublikowała wzruszający wpis. Tak uczciła pamięć taty