Od śmierci Żory Korolyova minęło prawie trzy lata. Z okazji przypadającego na 23 czerwca Dnia Ojca, córka zmarłego tancerza postanowiła opublikować poruszający wpis na swoim Instagramie. Choreograf, który odszedł tuż przed 11. urodzinami Soni, pozostawił po sobie niezatarte wspomnienia.


Żora Korolyov zmarł niespodziewanie 21 grudnia 2021 roku, mając zaledwie 34 lata. Jego nagła śmierć wstrząsnęła opinią publiczną. Znany przede wszystkim z programu “Taniec z Gwiazdami”, Korolyov był nie tylko utalentowanym tancerzem, ale także oddanym ojcem, informuje Goniec.

Jego córka Sonia, która w chwili śmierci ojca miała niespełna 11 lat, pożegnała go wówczas wzruszającym wpisem na Instagramie: "Dziękuję, tato, za najlepsze chwile w moim życiu, kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę, nigdy o tobie nie zapomnę."


Dzień Ojca, przypadający w Polsce na 23 czerwca, był dla Soni okazją do ponownego uczczenia pamięci swojego ojca. Na Instagramie opublikowała wspominkową relację, zamieszczając kolaż czterech czarno-białych zdjęć z dzieciństwa. Fotografie przedstawiają Sonię wraz z jej ojcem, Żorą, ukazując ich wyjątkową relację. Wzruszający opis towarzyszący zdjęciom brzmiał: "Happy Father's Day… [*]" (pol. Szczęśliwego Dnia Ojca).


Śmierć Żory Korolyova była ogromnym szokiem nie tylko dla fanów, ale przede wszystkim dla jego najbliższych. Była żona Korolyova, Anna Kuznetsova, w rozmowie z portalem "Jastrząb Post" wyznała, że po jego śmierci zmagała się z prawdziwą traumą. "To był szok. To bolało. To było ogromne zaskoczenie. Gdy odchodzi młody, wspaniały, utalentowany człowiek to boli. To było bardzo bolesne doświadczenie i przeżywamy to do tej pory. Ja nie wiem, czy to kiedykolwiek przejdzie. Może nie przejdzie nigdy" – mówiła Anna.


Anna Kuznetsova nie ukrywa, że wspomnienia z tamtego czasu nadal są w niej żywe. Śmierć tancerza była ogromną stratą, a Anna pragnie, aby pamięć o nim pozostała na zawsze. "To ogromna strata. Chciałabym, aby pamięć o nim pozostała na zawsze, bo wiem, że wiele osób go kochało. To jest bardzo trudne" – dodała w rozmowie.

screen Instastories
screen Instastories


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Mogłaś kupić droższego łososia, wiedziałaś, że przyjdę": Usłyszałam oburzenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skandal w "Sanatorium Miłości"! Publiczna wymiana zdań kuracjuszy zaskoczyła widzów