Odsunął się w cień, z dala od blasku fleszy i stroni od medialnych wypowiedzi na temat stanu swojego zdrowia.

Jakiś czas temu media poinformowały o drugiej operacji, której Zbigniew Ziobro musiał się poddać. Teraz do przestrzeni publicznej trafiły kolejne niepokojące wieści na temat zdrowia polityka.

"On się dusi, jak mówi"

Jak można zauważyć w mediach społecznościowych, Zbigniew Ziobro od czasu do czasu decyduje się na skomentowanie bieżących wydarzeń na platformie X.

W międzyczasie wciąż trwa nagonka na byłego ministra sprawiedliwości z powodu oprogramowania Pegasus, który zdaniem organów ścigania został użyty w nielegalny sposób. 1 lipca bieżącego roku Zbigniew Ziobro ma stanąć przed oblicze komisji sejmowej, jednak los przesłuchania polityka uzależniony jest od jego stanu zdrowia, o czym poinformował w Telewizji Polskiej europoseł Jacek Ozdoba.

- On się dusi, jak mówi. [...] Rozmowa z panem ministrem wygląda tak, jak z osobą, która ma bardzo zaawansowany kaszel — tłumaczył europoseł.

Jak podkreślił, Zbigniew Ziobro może nie podołać kilkugodzinnemu przesłuchaniu ze względu na brak fragmentu krtani, który usunięto mu podczas operacji.

Tymczasem media donoszą, że Zbigniew Ziobro według przewodniczącej komisji Magdaleny Sroki do tej pory nie udzielił oficjalnego potwierdzenia zamiaru przybycia na przesłuchanie.


źródło" YouTube/polsatnews.pl

Nie przegap: Triumfalny powrót księżnej Kate. To jej pierwsze publiczne pojawienie się po ogłoszeniu choroby

Zerknij: Koniec spekulacji! Księżna Kate ujawnia prawdę o swoim stanie zdrowia. Wydała oficjalne oświadczenie