Młody sportowiec zrobił ogromne wrażenie na fanach piłki nożnej swoim zwycięskim golem w meczu z Turcją.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Nicola Zalewski (@nico_zale)

Zalewski jest w szczęśliwym związku z Włoszką. Dlatego właśnie wielkie zaskoczenie wywołał Kamil Szymczak swoją publikacją na Instagramie.

Czy doszło do zdrady?

Jak się okazuje, influencer w piątek w swojej publikacji na InstaStories zasiał ziarnko niepokoju sugestią o niewierności swojej ukochanej Vanessy Rojewskiej, która miałaby wdać się w relację z Nicolą Zalewskim.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez AS Roma (@officialasroma)

Jak można było się spodziewać, informacje te nie umknęły uwadze tabloidów i internautów, służy wręcz oblegli sekcję komentarzy, spekulując na temat tych dziwnych relacji. Według tego, co można znaleźć w internecie Nicola i para influencerów nie zaangażowali się w dyskusję z internautami.

Piłkarz jednak postanowił zablokować możliwość komentowania jego postów, zaś Vanessa Rojewska usunęła publikacje dotyczące wypadu w góry, w czasie którego Kamil Szymczak poznał prawdę dotyczącą niewierności ukochanej.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez NICOL LUZARDI (@nicolluzardi)

Zniknęły także publikacje dotyczące meczu piłkarskiego naszej reprezentacji. Jak donosi "Pudelek", aktywności w internecie nie zawiesiła ukochana Nicoli Zalewskiego, Nicol Luzardi. Z jej internetowych relacji możemy zrozumieć, że oboje przebywają obecnie w Hamburgu, gdzie piękna Włoszka dopingowała Zalewskiego podczas meczu z Holandią.

Co o tym sądzicie?

Zerknij: Z życia wzięte. "Posłuchałam swojego syna": Teraz, na starość, jestem sama

Nie przegap: Triumfalny powrót księżnej Kate. To jej pierwsze publiczne pojawienie się po ogłoszeniu choroby