Widzowie poznają bliżej bramkarza i dowiedzą się, w jaki sposób zaczęła się jego kariera, która skrzyżowała jego ścieżkę ze ścieżką zawodników z klubów jak Arsenal, AS Roma czy Juventus. Ruszyły już zdjęcia, choć projekt nie ma jeszcze tytułu. Premiera została zaplanowana na 2025 rok.

Wojciech Szczęsny w życiu zawodowym i prywatnym

Ekipa filmowa podąży za rodziną Szczęsnych w najmocniejszych chwilach z życia piłkarza i jego najbliższych: będą z nimi czekać na narodziny drugiego dziecka i na pierwszy gwizdek na Euro 2024. Tam Wojciech Szczęsny zagrać ma z drużyną reprezentującą Polskę.

Nie zabraknie także momentów z ich pobytu w Turynie, gdzie Wojciech Szczęsny i jego rodzina także stali się celebrytami i cieszą się rozpoznawalnością.

Film o Wojciechu Szczęsnym ma stać się historią o niespotykanym utalentowaniu ulubieńca kibiców, a jego ścieżka na szczyt nie rozpieszczała leżącymi bezpańsko sukcesami na murawie i w życiu osobistym.

Jak pamiętamy, nie obyło się bez skandali hulających wokół sportowca, błędów i potknięć, które generowały medialną nagonkę.

Wojciech Szczęsny o zgodzie na filmowanie jego życia

Dlaczego zdecydowałem się na ten film? Bo mam nadzieję, że w tej formie uda mi się powiedzieć całą prawdę o sobie w taki sposób, żeby nie krzywdzić innych ludzi. Film, w przeciwieństwie do książki, daje możliwość pokazania prawdziwych, ludzkich emocji. Ja mogę mieć opinie, które są dla niektórych – nazwijmy je – kontrowersyjne, ale też każdy, kto odgrywa w moim życiu jakąś rolę, będzie miał szansę stanąć przed kamerą, wypowiedzieć się i pokazać swoją perspektywę – przyznał Wojciech Szczęsny.

Nie przegap: Mroczne wyznanie ofiary Dagmary Kaźmierskiej. "Dlatego dziewczyny uciekały przez okno"

Zerknij: 92-letnia Sława Przybylska dostała propozycję nie do odrzucenia. Co powiedziała o udziale w "Tańcu z Gwiazdami"