Niestety, jak pokazuje życie, gdy w grę wchodzą poważny sumy i cudzy dorobek życia, nawet najbliższy krewny jest w stanie skoczyć nam do gardła.

Wielokrotnie mogliśmy słyszeć o długoletnich bataliach sądowych o rodzinne majątki, w wyniku których każdy przechodzi traumę, a piękne budynki, o które toczą się spory sądowe niszczeją, jakby ktoś je porzucił.

Krawczyk junior wciąż na straconej pozycji

Bliscy nie potrafią podzielić się tym, co pozostaje po dziadkach, rodzicach i innych krewnych, co można zaobserwować na korytarzach gmachów sądu. Taka historia nie ominęła syna znanego polskiego piosenkarza Krzysztofa Krawczyka i wdowy po artyście Ewy Krawczyk.

Wielka awantura wybuchła zaraz po uroczystościach pogrzebowych legendy polskiej sceny muzycznej. Poznaliśmy romantyczną historię miłości Krzysztofa Krawczyka i Ewy Krawczyk, a także traumatyczne przejścia pasierba Ewy, Krzysztofa Krawczyka juniora.

- Ja Ci powiem, jak wygląda sytuacja testamentowa, jak to wszystko wygląda, bo nie masz ciekawej sytuacji, od razu Ci powiem. Na żadne miliony nie licz, bo ich nie masz — oznajmiła Ewa Krawczyk w rozmowie z pasierbem, która ujawniona została w programie "Uwaga TVN".

Ich wzajemna batalia o majątek po zmarłym Krzysztofie Krawczyku trwa do teraz, a ostatnie medialne doniesienia dotyczące przeszło 50-letniego juniora brzmią ponuro.

Jak donosi "Pomponik", mężczyzna w dalszym ciągu gnieździ się w małej klitce i liczy na zaproszenie przyjaciół rodziny Krawczyków na ciepły posiłek. Wspomniała o tym w jednym z wywiadów żona Mariana Lichtmana, Bożena Lichtman — Krzysiowi nie można niczego narzucać, jeśli chce, to do nas przychodzi. Drzwi zawsze ma otwarte i ma nas — stwierdziła.

Zerknij: Nie ma już z nami światowej sławy piosenkarki i aktorki. Odeszła w wieku 80 lat

O tym się mówi: Do sieci trafiło nietypowe zdjęcie Marzeny Kipiel-Sztuki. Czy było ostatnie, jakie powstało