Tabloidy opisują jej życie, przyczynę odejścia, cytują koleżanki i kolegów z planu serialu "Świat według Kiepskich" i publikują wszystko, co można znaleźć w mediach społecznościowych na temat ostatnich chwil aktorki.

Sieć zalały słowa ubolewania i wsponienia o aktorce

@paulinatoja80 Świat według Kiepskich... Tak wielu aktorów już brakuje z nami...wielką strata 😔#swiatwedlugkiepskich #halinka #kiepski#serial#uwielbiam#❤️#🖤 ♬ oryginalny dźwięk – WojciechJackowiec - WojciechJackowiec

Teraz na tapet trafiło zdjęcie, jakie miało być zrobione aktorce, gdy ta przebywała już w wałbrzyskim hospicjum. Do sieci miało trafić za pośrednictwem platformy TikTok, jednak nie jest możliwe obejrzenie fotografii, gdyż widnieje informacja, że konto jest prywatne. Po kliknięciu w banet platformy, przenosi nas na pierwszy z brzegu materiał na TikToku.

Jak zatem donosi "Pomponik", Marzena Kipiel-Sztuka na ostatnim zdjęciu cykniętym w szpitalnym łóżku, wygląda jak serialowa Halinka Kiepska, tyle, że podłączone ma kroplówki. Jak można przypuszczać, wyglądała mimo wszystko pięknie, gdyż ponoć uśmiechała się, pozując do zdjęcia, jakby nic jej nie dolegało.

Na facebookowej stronie Hospicjum w Wałbrzychu natomiast, jedyne, co teraz możemy znaleźć na temat aktorki, to klepsydra i informacja, że podczas uroczystości pogrzebowej Marzeny Sztuki 13 czerwca odbędzie się zbiórka na rzecz placówki, w którym przebywała.

- Dnia 09.06.2024 г. zmarła w wieku 58 lat. MARZENA SZTUKA, AKTORKA. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dnia 13.06.2024 roku w Kaplicy Cmentarnej przy ul. Wrocławskiej w Legnicy o godz. 13.15. po czym nastąpi odprowadzenie do miejsca spoczynku.

W dniu pogrzebu odbędzie się zbiórka na Wałbrzyskie Hospicjum w którym przebywała. Życzeniem Marzeny były kolorowe kwiaty - nie wieńce. Przyjdźmy na kolorowo - nie w czerni - czytamy na klepsydrze opublikowanej przez Hospicjum w Wałbrzychu.

Zerknij: "Świat według Kiepskich" prześladuje pech. Czy to przez klątwę nie ma już z nami aż 80. osób z obsady

O tym się mówi: Gwiazdorska afera. Andrzej Piaseczny w ogniu krytyki. Menedżer Przybylskiej grzmi: "Skandaliczne zachowanie"