Małgorzata nie stroni od aktywności, a dowodzą tego materiały, które wrzuca na swój instagramowy profil. Budzi tym podziw i zachwyt w sekcji komentarzy.

Maleńka Laura skradła serca fanów mamusi

Na instagramowym profilu Małgorzaty Tomaszewskiej regularnie publikowane są newsy ze wspólnych chwil z dzidziusiem. Maleńka Laura rośnie w oczach, choć na świecie zawitała przed czteroma miesiącami. Internauci w komentarzach chwalą postępy mamy i córki i wypytują dziennikarkę o jej sposoby na tak szybki powrót do formy sprzed ciąży.

Jak się okazuje, prezenterka podzieliła się metodologią krok po kroku, a wszystko oparte jest to ciągłą aktywność fizyczną.

- Pozwólcie, że odpisze zbiorowo tutaj i zaczniemy od aktywności fizycznej. Ruch dostosowuję do malutkiej. Ćwiczę codziennie — jak mała pozwoli to pływam 5-6 basenów. Jeśli nie to po powrocie do domu robię ćwiczenia z aplikacją (15-20 minut). Jak mała ma wyjątkowo zły humor to biorę ją na ręce i robię z nią przysiady plus unoszenia rąk w górę i na boki (mała to uwielbia i od razu mamy zabawę) – objaśnia Małgorzata Tomaszewska.

Jednak nie tylko mamusia budzi zainteresowanie fanów, gdyż Laura posiada coś, co całkowicie oczarowuje obserwujących profil mamusi.

Księżniczka ma relaks – czytamy w opisie najnowszej fotki, na której jest Laura w basenie. Widać od razu, że faktycznie dziecko często zażywa świeżego powietrza, a jej włosy absolutnie przykuwają uwagę internautów. W komentarzach posypały się wyrazy zachwytu i ciepłych słów.

Co sądzicie o włoskach małej Laury?

Nie przegap: Z życia wzięte. "Moja teściowa wymyśliła imię dla naszej córki": Teraz zwraca się do niej tylko w ten sposób

Zerknij też tutaj: Nie ma już z nami światowej sławy piosenkarki i aktorki. Odeszła w wieku 80 lat