Cheryl McCain ma 63 lata i 18 wnuków, ale to jej związek z 26-letnim mężem Quranem McCainem sprawił, że znalazła się w centrum uwagi mediów społecznościowych.

Para po raz pierwszy spotkała się, gdy Quran miał zaledwie 15 lat, kiedy oboje pracowali w Dairy Queen. Chociaż powiedzieli, że nie było wtedy żadnych romantycznych uczuć ani interakcji, w końcu trafili na siebie, gdy przypadkowo spotkali się ponownie na stacji benzynowej.

W wieku 23 lat, po tygodniach wspólnego spędzania czasu, Quran wyznał swoje uczucia i rozpoczęli związek w kwietniu 2021 r., wiążąc się węzłem we wrześniu, zanim utworzyli wspólne konta w mediach społecznościowych, aby udokumentować swoje wspólne życie.

Ich relacja wywołała krytykę w sieci

@oliver6060 Cheryl and quran forever get over it 😜 #fyp #agegap #lol ♬ GEEKALEEK (feat. BIA) - OHGEESY

63-letnia Cheryl McCain jest żoną 26-letniego Qurana McCaina. (TikTok/@therealoliver6060)
Jednak dzieci Cheryl miały problem z tym związkiem.

Cheryl powiedziała: "Mam siedmioro dzieci, ale widuję się tylko z jednym z nich, ponieważ pozostałe nie popierają naszego związku. To mnie boli, bardzo mnie to boli.

"Byli całym moim życiem i nagle zapragnęłam wyjść za mąż za kogoś, w kim się zakochałam, a oni tego nie poparli. Mam 18 wnuków i widzę tylko troje z nich".

Teraz para ogłosiła, że znalazła surogatkę i dodaje własne dziecko do swojej rodziny.

Cheryl udostępniła wideo TikTok na swojej stronie na Instagramie, które pokazuje, jak trzyma zdjęcia sonogramu.

@oliver6060 Our baby is otw the McCain family is expanding 💅🏻 #fyp ♬ original sound - NyPara spodziewa się dziecka poprzez macierzyństwo zastępcze. Zwróciła się również do niektórych swoich krytyków z podpisem wideo: "Jesteś za stary, aby zakładać rodzinę", gdy mimowała: "Nie obchodzi mnie to, mam swój umysł".

Para wypowiedziała się również na temat tego, jak bardzo są szczęśliwi, witając dziecko w swoim małżeństwie.

Cheryl powiedziała: "To było niesamowite uczucie, gdy dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć dziecko. Możemy założyć własną rodzinę. Jestem teraz najszczęśliwsza niż kiedykolwiek wcześniej. Nasza rodzina będzie o wiele szczęśliwsza, ponieważ będziemy kochać dziecko bezwarunkowo".

Quran dodał: "Płakałem ze szczęścia, gdy się dowiedziałem. To będzie moje pierwsze dziecko. Nigdy nie czułem takiej miłości, nie licząc ślubu z Cheryl.

@oliver6060 Our baby is healthy and were going into the second trimester 🥰 @King 🤴🏾 Quran #fyp #update #agegap ♬ original sound - Queen cheryl 👸
"Dziewczynka czy chłopiec, to nie ma znaczenia. Mam dziecko i zaczynamy nasze wspólne życie. Nawet jeśli Cheryl nie będzie biologiczną matką, krew nie czyni cię rodziną, a ona będzie najlepszą mamą".

Podczas gdy wiele osób gratulowało parze, inni byli bardziej krytyczni wobec ich związku ze względu na 37-letnią różnicę wieku między nimi. Dopiero czas pokaże, czy rodzina będzie mogła ponownie połączyć siły po narodzinach dziecka Cheryl i Qurana.

Zerknij: Nie ma już z nami światowej sławy piosenkarki i aktorki. Odeszła w wieku 80 lat

O tym się mówi: Do sieci trafiło nietypowe zdjęcie Marzeny Kipiel-Sztuki. Czy było ostatnie, jakie powstało