Ludzie z branży byli poruszeni deklaracją Macieja Dowbora. Do obszernych słów pożegnania i podsumowania współpracy z Polsatem odniosła się między innymi Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock.

- Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój "związek" z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych. Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. A ja uznałem, że to jest ten moment, kiedy mogę odejść na własnych zasadach, zostawiając po sobie, mam nadzieję, fajne projekty i dobre wspomnienia... - czytamy na Instagramie.Joanna Koroniewska nie byłaby sobą, gdyby nie skomentowała wpisu męża. Tak już mają, że ślą sobie "szturchańce", ale też słowa wsparcia.

- Kochanie, pamiętaj. Jestem z Tobą. Wspieram Cię w każdej Twojej decyzji. Zawsze! - napisała aktorka w komentarzu pod postem swojego meża.

Słowa wsparcia Joanny zrobiły dobre wrażenie na fanach, którzy zaglądają na instagramowe profile małżonków. W sekcji komentarzy zaroiło się od słów zachwytu, gratulacji, pochwał i winszowań powodzenia. Jeśli "taka żona to skarb", to tacy fani również!

W zabawny sposób wyraził swoje zaskoczenie i smutek Krzysztof Ibisz, pytając Macieja, z kim teraz będzie się przekomarzał, kto będzie próbował go wygryźć i będzie czekał w garniturze w bufecie Tańca z Gwiazdami, by wskoczyć na jego miejsce, gdyby Krzysztof nie dotarł na czas. Widać po tym komentarzu, jak wspaniałe są to wspomnienia!

Maciej Dowbor już zadomowił się w roli prowadzącego program "TwojaTwarz Brzmi Znajomo", zdobył uznanie widzów jako gospodarz wokalnego show, jednak zapragnął dla siebie czegoś nowego, innego i z pewnością dobrego dla siebie. Po dwóch dekadach pracy w Polsacie i latach wakacji spędzonych na planie, dziennikarz postanowił zrobić sobie przerwę.

Podziękował pięknie widzom za spędzony wspólnie czas i zapewnił, że podczas współpracy z Polsatem podczas setek programów, odcinków i występów, spotkał prawdziwych przyjaciół.

Pozostaje nam podziękować za fascynujące chwile, jakie nam zafundował w Polsacie i życzyć pomyślności w kolejnych zawodowych projektach!

Zerknij: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wpadła na Joannę Opozdę pod Sejmem. Ich zachowanie nie pozostawia złudzeń

Nie przegap: Za leczenie prezesa otrzymali 18 milionów złotych dotacji. Szpital odniósł się do tych doniesień